Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem bírom hosszútávon a...

Nem bírom hosszútávon a diétát, bármilyen tanács?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon sokszor próbálkoztam már a diétával de két három nap elteltével abbahagytam és ugyanúgy elkezdtem enni. Jelenleg 51 kg vagyok, célom 48-47 kiló közé esik, hiába megyek el az edzőterembe edzeni általában napi 1000 kalóriát szoktam elégetni 2 óra edzéssel, de nem veszek észre semmilyen változást és a mérleg legutóbb 4nap edzés után fél kilóval mutatott kevesebbet, sajnos mindig közbe jön valami ami miatt nem tudom végig edzeni a hetet így a többi nap amikor nem járok edzeni csak eszem és visszajön minden...ilyen esetben mi a teendő? Ha 4 napot megyek edzeni, a fennmaradó 3 napra milyen diéta jó, amit nem ad fel az ember 1 nap után?😊köszi

2020. szept. 6. 03:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell fogynod! Ha kövérnek érzed magad, akkor testképzavarod van.

Ne diétázz, csak találkozz egészségesen, egyél minél több zöldséget, de minden mást is ehetsz vegyesen, változatosan.

2020. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%

#165 centihez az ideális az kb 58-59 kg, egyébként meg kb. 53-65 közt.

48-52-ig még éppen egészséges, de sovány.

48 alatt már kóros soványság. Miért az a cél? Miért akarod, hogy hulljon a hajad, és ne lehessen gyereked?

2020. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
92%

Tehát kiderült, hogy így is anorexiás vagy azért sem tudsz már miből fogyni!

Javaslom keress fel pszichologust az étkezési zavarod miatt!

2020. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!