Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan táplálkozzon egy 13...

Hogyan táplálkozzon egy 13 éves gyerek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A tesóm 13 éves és az ő elmondása szerint nem érzi jól magát a bőrében! Szeretne egy min. 8kg fogyni! Most 71kg és 176cm. Mostanában elmegy a barátaival biciklizni olyan 40km-t.De nem fogy,mondtam neki hogy attól hogy mozog nem fog fogyni ha mellette egszségtelen kaját eszik. Úgyhogy megkért hogy kérdezzek meg valakit aki tud segíteni,így fordúltam most felétek mit egyen,hogyan táplálkozzon?

2020. jún. 19. 23:51
 1/7 MadSeal ***** válasza:
79%
Mostanában hányszor eszik egy nap? Szokott nassolni? Sokaknak elég az is, ha csak napi 3szor esznek és teljesen elhagyják a nassolást, desszertet és bármiféle üdítőt. Na meg a szokásos duma, a több zöldség, gyümölcs (nem krumpli), kevesebb zsíros hús stb., de ezek inkább az egészség miatt fontosak (ami erősen ajánlott), viszont ha betartja az elején említett dolgokat, meg legalább heti 3szor bringázik, szerintem már deficitben lesz, fogyni fog.
2020. jún. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
64%

Én ajánlom a kardió edzést ami magában jelenti pl.a kerékpározás vagy akár futást 30 percig.

Aztán pedig hát amire úgy érzi hogy edzeni akár vagyis azután pedig az erősítő edzést én Rubint Rella edzés videóit csináltam és nekem segített.

Hát én e mellett elege komolyan vettem a táplálkozást. Napi 5-ször ettem. Ebből négy étkezésemben volt szénhidrát egyben nem. Nem ettem fehér lisztet se krumplit se rizst se tésztát de helyettesítettem őket teljes kiőrlésű lisztes dolgokkal amik ugyan úgy nagyok finomak és még egészségesebbek is. Tízóraira gyümölcsöt ettem mindig kekszel. Napi 3 liter megvolt mindennap. És persze vacsorára nem ettem semmi szénhidrátot. Ez amúgy Rubint Rella videójában vannak az ötletek. Remélem segíthettem valamennyit és további sok sikert neki.

2020. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyan 4x eszik és elég sokat nassol pl. Keksz, sajtos tallér ilyenek.
2020. jún. 20. 00:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es és átadom :)
2020. jún. 20. 00:06
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

40 km nagyon sok, ne bicajozzon annyit

Magasságához képest megfelelő súlyban van,egyáltalán nem kell neki fogyókúrázni

Egyébként is egyen mindent mert ő még egy fejlődő szervezet akinek szüksége van a megfelelő fejlődéshez a kajára

Majd ráér később foglalkozni az étkezéssel

2020. jún. 20. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Azért 71 kg nem annyra sok a magasságához, főleg ha leteker naponta 40 km-t is.
2020. jún. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem nassol, az elég szerintem.
2020. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!