Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le, és miért...

Hogy fogyjak le, és miért kívánom a minél zsírdúsabb, hízlaló falatokat (és többnyire nem is egyet? )

Figyelt kérdés

HOgy fogyjak le, ha ez a helyet van: Minden olyanz finom és főőőleg a kalória dús rémes sza.......ságok után esz a fene, és ez már 3 éve megy, hogy nem tudok le gogyni.

Bicsi helyesírásomért, telefonról vagyok.

Szóval, amikor 18 lettem, a supermarketeket járva minden egészségtelen zsíros, lisztes, műanyag mocsok ba bele kóstoltam. sütemény édes és sós isl, mogyorós-kókuszostó a paprikásig inden péksüteméytn megettem,, plusz néha-gyakran egyegy ostyaszelet, vagy kettő. Akkor 59 kilózól indultam, utána lettem 60 de arra bondoltam, áááh, biztos csak a mérleg csal pusz egy kiót. Akkor utána jöt a nyár a vanília fagyival és hű társaival, mint pl a jégkása stb. Hoizlalo falatok tömkelege. Sportolni meg utánlok egy időbe edzettem, e sajna abba hagytam pedig két évvel ezelőtt(mokor is anyyám szembesített veke, hogy-----kislányom te már 70 kiló körül vagy) sportoltam és skat fogytam tőle vékony lett a derekam. De mikor abbagagyrtam sajnossajnos vissza is mászott az oldalháj négy hét alatt(pedig addig büszke volta ohgy nem mászik vissza a hájam háháhá, de besz......ptam utána a lustaságot, igy megint el kell kezdje sportolni ugy néz ni a dlog, pedig utálok ffuujj izomláz meg blabla). Most 20 vagyok 73 kiló és eléggé alacsony lányka, mindössze 166 cm, és ehhez borzakmasan soknak tűnik eme 73 kiló nadrág be vág, szük.

Most megint anyán legorhdott hogy megint látott kókuszos rudat falni a bolt előtt egyik ember aki neki ismerőse, munkatársnője. Mst bűntudaom az egekbe szökött.

Miért kívnom hogy minél jobban hízlaljon egy étel és miért nem emlég nekem pár fatlat semmiből??? ?MItő van ez??? HOgy fogyjak le? mert tudom hogy a sport és a diéta EGYÜTT LEGHATÉKONYABB, de ezen kívül még esetleg valami praktika??? (Normáslis válaszokra várok, mem kövér hájas disznózásra meg dagadt lustta stbstbstb)



#fogyás #hízás #sport #alkat #húsz év #minimum 5 kilót kéne fogyom
2020. ápr. 2. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Ha ez nem kamu...

1: otthon milyen ételek a megszokottak? Ha otthon a pörkölt, tarhonyás hús és társai vannak, hát akkor ne is csodálkozzunk...Igaz péksütiről van szó.

2: Gondolj arra, hogy egy péksüti mondjuk 70ft. Eszel 3 péksütit, az 210ft.

210ft-ból kijön fél kg kenyér, meg mondjuk egy kis felvágott. És ez nem egyszerre elég.

3.találni kell olyan zöldséget, ami ízlik, azzal variálni,kipróbálni receptet.

4: esetleg igyál több vizet, valamennyire telít..egy ideig.

2020. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdd el olvasgatni az összetevők listáját. A péksütik, jégkrémek és egyéb finomságok azért finomak, mert tele vannak mindenféle aromákkal, adalékanyagokkal, hogy finomak legyenek, és minél többet fogyasszanak belőlük az emberek. Ezek egy része felesleges, más része nagy mennyiségben káros az emberi szervezet számára.

Le lehet róluk szokni tudatossággal, az étrended megtervezésével. Ehetsz finom, akár zsíros ételeket is, ha ezek egyszerű, házilag készült ételek, egészséges összetevőkből. Pl. a dió és az avokádó is "zsíros", de tele vannak hasznos tápanyagokkal. Én pörköltet is szoktam enni, nem félek a kalóriadús, zsírosabb ételektől, mégis lefogytam és évek óta tartom a súlyom. Az ételeim kb. 95%-a nem tartalmaz semmilyen mesterséges összetevőt, minimális a cukorfogyasztásom (kivéve az ételek, pl. gyümölcsök természetes cukortartalmát). Bolti édességek közül csak étcsokit eszem, azt is keveset, a többire úgy tekintek, hogy az "nem étel", mivel nincs benne semmi hasznos tápanyag.

Ha bejött neked a sport, kezdd el újra, de figyelj oda a kajára is. A nasizást, péksütizést fogd vissza.

2020. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jóval kevesebbat nassolok, minimális édesség meg pék sütemény adagok, nme izélek tovább. A sportolás ,meg ujra, újra edzek megintcsak, pedig jobb a tévé előtt lebzselni, nem a sport a kevenc elfoglaltságom dehát miuszáj, mert egészséges. És nem z a magoldás hogy mindenkit le girnyózok meg azt mondom beteges sovány, csa mert irigy vagyok rá. Olyan hasat-lábakat, s....gget akarok mint pl Beyoncénak mef az ilye sztárocskáknak van, egy órááát sportoltam felülés fekvő táaszok, lábemelések minden pózba, medence emelés stbstbstbstb.

Izomláz a perzse van rendesen, de ez se riaszt vissza csak az, hogy ető aszondják be elhet lázasodni ez igaz? Félek hogy igen igaz lesz Illetve nem soká neg fog jönni, havibaj idején lehet sportolni ileneket(nekem hasról kell legtöbbet foogynom, issé pupos, lasan kijebb ál mint az amúgy se túl nagy mellem.)



Ami érthetetlen számomra:______ HOgy lhet hogy tizenéves kislánykaként nek kellettt semmi le teyek az asztalra, hogy vékony legyek, mg sportolni se sportoltm semmit??? Igaz étvágyam se volt ekora, de hogy lehet hogy akkor """adomány""" volt vékonynak leni, nem kellet tegyek érte??????

2020. ápr. 6. 16:06
 4/4 A kérdező kommentje:
sorry heless írásomért telóról vagyok meginttr
2020. ápr. 6. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!