Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az étrendr...

Mit gondoltok erről az étrendről? Mennyi fogyás várható? (lent)

Figyelt kérdés

Saját változat.

-párolt,olajban sült zöldségek

-hal,csirkemell

-tojás

-tonhal

-napi 1300-1500 kcal

-minél több fehérje,annál kevesebb szénhidrát

Gondolom próbálták már sokan,mert ez a legésszerűbb,úgyhogy légyszi véleményeket,tapasztalatokat is.Köszönöm.


2010. júl. 22. 18:38
 1/4 anonim válasza:
az olajos kaják eleve hízlalnak...oké az étrend de emellett mozognod is kell vmit,pl napi biciklizés v séta..mennyit akarsz leadni?mert ha nem sokat akkor ahoz elég ha kevesebbet eszel,és nem kell ilyen kajákat enni tapasztalat,5kg fogytam úgyhogy csak halat meg csirkét ettem a normális kaják mellett,és mozogtam....de ez még jó pár évvel ezelőtt volt,azóta nem tudok fogyni...
2010. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

166/63

10kg-ot szeretnék leadni.

2010. júl. 22. 19:25
 3/4 anonim válasza:
10kg kicsit nem sok?amugy én is 160körül vok,és kb 60kg igaz én hasra hízok jobban...
2010. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 év alatt 25 kiló ment le, úgy hogy voltak "hullámvölgyek" eleinte, amikor elengedtem magam és jötte a sütik meg a csokik, a mozgás pedig kimaradozott. :S

Az olajban sült dolgokat felejtsd el. Ha mozogsz is mellette, akkor legyen inkább az 1500 kcal és ne az 1300. Gyümölcsöt is egyél, attól nem fogsz hízni, viszont a vitaminra szükséged van. És reggelire egyél valami szénhidrátot is, teljes kiőrlésű kenyér vagy zabpehely formájában. És egyél sovány túrót, natúr joghurtot is.

2010. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!