Hogyan tudnék súlyt veszteni?
Küzdöttem és küzdök is súlyproblémával. Lassan de biztosan haladok.
Nálam valahogy így van. Lavírozok.
Elhangzott hogy kevesebb kenyér, tészta evése sokat segít. Ez igaz. Ha kenyér akkor teljes kiőrlésű, de azt se sokat. Tészta ha mégis, akkor durum.
Sokat segít ha a tejtermékeket nagyrészt elhagyod. Tej, Ivójoghurt, sima joghurtokat, puding. Mivel tiszta hormonkezelt cucc. Persze a házi tej jó lehet, ha bírod.
Tejpótlók mint a szójatej, rizstej és társait én nem nagyon szeretem, meg nem túl egészséges. A szójás termékekben sok ösztrogén van.
És persze a cukor. Semmi tejcsoki, ha mégis akkor ét. Vagy nagyon kevés tejcsoki. (Ha nem szereted akkor persze ez nem könnyű. De egy 50 százalékos csokoládéval is jobban jársz. 70% meg szuper. De azt se heti egy táblát, vagy napi... Magamból indulok ki én nagyon csokiszerető vagyok)
Rágcsát se kéne sokat. Ha ropi akkor tönköly. A puffasztott rizs sem fogyaszt hanem hizlal, ahogy a kukorica is.
A feldolgozott hústermékeket is csökkenteni kell. Bolti kolbász, szalámi, sonka, virsli, stb. Ha megkívánod akkor nagy hússzázalékút.
A házi csirke, pulyka, még disznó is sokkal jobb választás. Ha van rá lehetőség, háztól, piacon vagy egy jó üzlet.
Vagy pl én sosem hittem volna hogy pl az avokádó is tökjó krémként egy szendvicsbe.
Házi tojás, bolti helyett.
Az már más ügy, hogy mire összevásárol az ember mindet elfogy a pénze... EEEEléééég drága minden. Plusz pótolni a kalciumot, meg szükséges vitaminokat, ásványi anyagokat mindenkinek egyéni.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!