Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A nap melyik szakában a...

A nap melyik szakában a leghatékonyabb, ha tornázok?

Figyelt kérdés
Norbi Kiképzésére gondoltam,egyelőre minden nap csak az aerobik része.
2010. júl. 13. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a torna minden napszakban hasznos. Annyi, hogy torna előtt kb. másfél-két órával már ne egyél, torna után meg egyél valami fehérjét. És persze ne feledkezz el a vízpótlásról.
2010. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. júl. 13. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a reggeltől kora délutánig a legjobb... láttam a spektrumon :D mert felpörgeti az anyagcseréd, és utána egész nap fittebb leszel (feltéve, h nem fárasztod ki magad nagyon). Az esti tornát azért nem szokták ajánlani, mert mert akkor is pörget, nehezebben alszol el. Ez változó, egyik ismerősöm pl. bealszik egy kis reggeli futásól, ami nem a legjobb szorgalmi időszakban :D Én pedig tényleg nehezebben aludtam el, amikor este 5-7 között mentem tornázni/edzeni/stb.
2010. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Reggel az ízületek merevebbek, este, délután jobb, kevesebb a sérülés veszélye.
2010. júl. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!