Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Melyik jobb? Leg Magic vagy...

Melyik jobb? Leg Magic vagy Leg Trainer?

Figyelt kérdés

Nem a felmerülő edzőgépekre kérek megjegyzéseket hanem hogy ti melyiket vennétek meg?


Leg Magic

Vagy a Tescoban kapható Leg Trainer, amin van ilyen forgó is, amivel a csípőmet formálhatom de közbe sztem uyganolyan mint a Leg Magic.


Melyiket vegyem meg?


2011. aug. 8. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha fogyás a célod, akkor egyiket se. Ja és izmosodni sem túlságosan lehet tőle, szerintem felesleges.
2011. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem menj ki futni vagy biciklizni, mert :

1., a szabad levegőn vagy

2., többet mozogsz így

3., nem dobsz ki egy csomó pénzt hülyeségre

2011. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem jó tanácsokat kértem, hanem hogy melyik a jobb!!!!!!!!!! Nem akarok bunkó lenni de úgy látszik ti nem tudtok a KÉRDÉSRE VÁLASZOLNI!
2011. aug. 8. 19:59
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébkéntg folyamatosan szakadó esőben te hová mész futni meg biciklizni?????? Úgy mégis??? Mert ha egy nap van, amikor esik azt mondom egye fenyő ma nem edzek de most már két hete folyamatosan esik! Max ötperces szünetekkel. Ráadásul ezen télen is lehet edzeni, télen is úgyszhint hová menjek a szabad levegőn futni meg bicózni??????? Azért érted, nem??
2011. aug. 8. 20:02
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

1. Én esőben is szoktam menni futni, aki akar valamit az megcsinálja.

2. Mi a célod???? Nem tudjuk megmondani hogy melyik a jobb mert mindkettő ugyanolyan szar, nem érted? Ha ennyire nem hallgatsz semmire és senkire akkor még szép hogy egy disznó maradsz.

2011. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Képzeld esőben is lehet mozogni... Max utána megtörlöm a szemüvegemet...
2011. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Te is szemüveges vagy? Én is :D

Na midnegy szal az a helyzet h eléggé fogékony vok a megfázásra meg hasonlókra és nem szívesen futok esőben ha meg beöltözök jól akkor meg megdöglök. Szal ezért kéne :D

2011. aug. 8. 20:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodsz a szobában maradáshoz mit szólsz mondjuk az aerobichoz?? Ennél a Leg izénél csak jobb lehet. De eljárhatsz kondiba vagy uszodába is.
2011. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aerobikozom, uszoda nagyon messze van (vidéken élek) konditerem szintén, itthon van Ab Rocket-em az ilyen hasizmos szerkentyű, meg elliptikus trénerem emellett súlyzózom 2kilós súlyzóval is. Aerobik egyszer egy héten van kemény mint állat 2 óráig tart. Itthon is szívesen csinálnám csak nem jutnak eszembe a gyakorlatok, esetleg tipp, hogy hol lehet letölteni ilyeneket?
2011. aug. 8. 22:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Én itt keresgélnék: ***** Ja, és nem csak ő van, ha nem bírnád a képét, van csomó másik is.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!