Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi a sperma, ha lenyelem:...

Mi a sperma, ha lenyelem: fehérje vagy szénhidrát?

Figyelt kérdés
Fontos! Nem poén!
2008. okt. 26. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Télleg nem poén, kicsit átestél a ló túloldalára, lehetőleg a szex közben ne a fogyókúrán járjon az eszed, mert előbb-utóbb bulémia lesz a vége. Ez már tényleg nem egézséges.

Egyébként a sperma relatíve kevés tartalék tápanyagot tartalmaz (szénhidrát), hiszen csak rövid ideig kell élnie, de természetesen van benne szénhidrát, lipid stb is.

2008. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek az előttem szólóval! Lehet, hogy 90 nap múlva karcsúbb leszel, de egyedülálló... Az én párom kiakadna, ha ezen agyalnék. Nem ezen fog múlni a diétád sikeressége.
2008. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
62%
nyeljed csak nyugodtan megnő tőle a hajad az biztos
2008. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
94%
Nem a spermától fogsz meghízni, elhiheted :D egyébként több helyen is azt olvastam, h sok vitamint tartalmaz, szóval nem lehet káros rád nézve ;)
2008. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
én azt olvastam, hogy a sperma fehérjében gazdag, és 10-15 kalória van egy adagban. szóval egyél belőle, amennyit szeretnél:D
2008. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
27%

Te Jó Isten!


Ezt nem kérdezhette senki komolyan!!!!!

Ilyen nincs....

2008. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
szerintem nevetséges :D
2008. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha csak azon élsz bizti lefogysz:D
2008. okt. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért kell őt így lehordani. Ha nem tudnám én is mindössze 15 kcal van egy adagban, akkor mondjuk feltételezhetném hogy legalább száz vagy több. Ilyesmit nem tanulunk biosz órán:S

De am nyugi ezt még nem rontja el a diétád.

2008. okt. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm kedves,és kevésbé kedves soraitokat.Candida-és szénhidrátmentes diétát fogok hamarosan elkezdeni.

Nem igazán a fogyás a lényeg inkább az egészségem helyre állitása.Több részen való romlás. Megnyugvásként nem a szeretkezések alatt agyalok ilyesmin!! Nyugi, így továbbra sem áll fenn a magány lehetősége! A férfiak értékelik ha nem vagy fáradt ,feszült és sorolhatnám még milyen negatív tünetei vannak ha elszaporodik benned A candida. Ja és ez egy antibiotikumos kezelés után erösödött meg! Nos van kedved gunyolodni még?!

TÖBBIEK ! mÉG EGYSZER KÖSZÖNÖM FÖLEG A SEGITŐ VÁLASZOKAT!

Köszönöm szépen,legyen kellemes hetetek!

2008. okt. 27. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!