Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagy bajt csináltam gyümi...

Nagy bajt csináltam gyümi napon? -->Többi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap volt gyümi napom és tegnap volt egy nagy, családi csetepaté, és nagyon ideges voltam, megettem 2 szelet kenyeret, 1 fél tányér borsó fözeléket, és 1 db fasirtot, és 1 kis darab szalonnát (pár milliméter vastag volt)
2010. máj. 21. 07:29
1 2
 11/14 anonim válasza:

Én nem értem miért kell másokat ok nélkül piszkálni és megalázni. Nem tudom neked volt-e súlyfelesleged, de nem hiszem. 23 éves vagyok, én 60 kilót fogytam és majd beledöglöttem. (Ebből csak 10 jött vissza, de az izomba.) Ahhoz, hogy éveken keresztül minden nap odafigyelj a táplálkozásra, mellette tanulj és rendszeresen mozogj hatalmas akaraterő kell. És igen sok ember úgynevezett orálisan fixált - lásd Freud - és evéssel vezeti le az idegességet.

Egy jó tanács. Én küzdősportokat csináltam a fogyókúrával párhuzamosan és nekem bejött. Ajánlom a full-contact sportokat még lányoknak is. Valamin eszméletlen jó érzés mikor az előttem szólóhoz hasonló kis taplókat KO-val küldöd földre. :)

Sok sikert és keep fighting!

2010. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%

Ha rám gondoltál, akkor a K.O-hoz még kell egy kicsit erősödnöd.

Mondjuk még 20 kiló izmot pakolj föl, különben nem járnál jól

:-))

Edző vagyok és azért írtam, amit írtam, mert értek hozzá.

Sok ilyen emberrel találkozok, annyi a különbség köztük, hogy van köztük értelmes, -aki elfogadja amit mondok neki (ők lefogynak), meg vannak ilyenek, akik semmilyen áldozatra nem képesek, de még csak az agyukat sem használják, hogy mit is kéne tenni.....na ők ilyen nyomorultak maradnak örökké.....

2010. máj. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
szerintem gyorsan menj orvoshoz!
2010. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
már réges régen . tárgytalan a kérdés -.-
2010. okt. 6. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!