Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nekem már nem használ a 90...

Nekem már nem használ a 90 napos, már 2szer végigcsináltam. Arra gondoltam, hogy nem vacsizok és ebédelek, hanem reggelzek és ebédelek ugyanugy mint az eredeti recept szerint. Estére meg csak gyümi. Beválhat?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd afenébe. Örülj, hogy csak ennyi bajod lett tőle, hogy nem használt. Most nem írom le újból, de keress rá a régi kérdéseknél, hogy kinek hogy vált be, meg milyen károkat okozott. Ott megtalálod, hogy hogy kell normálisan fogyni.
2008. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ittal eleget?

Nagyon igaza van az elottem ironak!!!!!!

2008. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne a kaját vond meg hanem a mozgásra pakolj rá.
2008. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért nem használ, mert a 90 napos senkinek sem használ.

Elég buta vagy -már megbocsáss- hogy elhigyj mindenféle baromságot, de úgylátom az alapvető dolgokkal meg nem vagy tisztában.

NEM! Nem válhat be. Így SOHA nem fogysz le, amit írtál abban minden helytelen. Miaz hogy nem vacsizok?

De, muszáj. Sőt vacsora után van még egy étkezés (vagy nem tudtad, hogy napi 5-6 kis étkezést kell tartani 3 nagy helyett?) Csak szénhidrátot nem szabad enni este.

Tehát gyümölcsöt véletlenül se. Meg se forduljon a fejedben. Napközben még ehetsz egy keveset, de ha csökkenteni akarod az össz-kalóriát, akkor hagyd el a gyümölcsöt, semmi létfontosságú tápanyag sincs benne, gyakorlatilag üres kalória. Vitamin szedése pedig úgyis elengedhetetlen egy diéta alatt. Ha nem edzzel keményen, elég 150 gramm szénhidrát, de inkább lassú felszívódású, magas rosttartalmú, tehát laktatóbb ételekből, például barnarizs, rozskenyér.

Egy étkezést se hagyj ki és a 90 napost meg gyorsan felejtsd el.

(persze nem muszáj, csak ha le akarsz fogyni, és nem akarsz beteg lenni)

2008. jún. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem sem vált be, de azok az ismerőseim akik így fogytak,már újra gurulnak.

Lehet szidni a Norbit, de nekem az update jött be.

95 kg voltam, most 67. nem vagyok fanatikus, szoktam lazítani a kajában, de aztán pár nap update1 menü, és leadom. persze mozogni sem árt. Én Rékával tornázom.

2008. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden ember különbözik, tehát a szervezetük sem ugyanolyan. Azt javaslom, próbálkozz másfajta diétákkal, szerintem előbb-utóbb meg fogod találni a számodra legideálisabbat.
2008. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!