Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Belefogjak a 90 napos diétába?

Belefogjak a 90 napos diétába?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már lefogyni mert 2 évvel ezelőtt 10 kilót felszedtem és le szeretném adni!Sok embertől hallottam hogy milyen jó ez a 90 napos diéta!de viszont rosszakat is hallottam!A baj viszont az h elég sokat vagyok a barátomnál és ott mindig együtt eszünk a családdal és sajnos elég zsíros ételeket..nem tudom mi lenne ha elkezdeném a diétát de én nagyon szeretném :)
2009. okt. 14. 19:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jól haladtam..amig ki nem mentek a barátomhoz (ahogy irtam)nem birtam ellenállni a sok finom kajának és perzse ott nem az volt amit nekem kellett volna ennem :( de ujra nekiállok novemberbe mert 1 hét alatt 3 kilót fogytam tehát nekem ez bevállt:D
2009. okt. 29. 18:55
 12/12 A kérdező kommentje:
mentem
2009. okt. 30. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!