Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Belefogjak a 90 napos diétába?

Belefogjak a 90 napos diétába?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már lefogyni mert 2 évvel ezelőtt 10 kilót felszedtem és le szeretném adni!Sok embertől hallottam hogy milyen jó ez a 90 napos diéta!de viszont rosszakat is hallottam!A baj viszont az h elég sokat vagyok a barátomnál és ott mindig együtt eszünk a családdal és sajnos elég zsíros ételeket..nem tudom mi lenne ha elkezdeném a diétát de én nagyon szeretném :)
2009. okt. 14. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A fogyni vágyók túlnyomó részének végzete, hogy "diétázni" kezdenek. Ebben ugyanis benne van a dolog kúra szerű jellege! Itt van a legnagyobb hiba!


A túlsúly úgy alakul ki, hogy a szervezetbe táplálékkal bevitt energia meghaladja a mozgással elégetett energia mennyiségét. A kettő közti különbséget a szervezet elraktározza.


Tehát a kúra: bármennyit is fogyunk a kúra alatt, ha visszaállunk a régi kerékvágásba, visszaáll a régi energia egyensúly tehát újra gyarapodásnak indul a testsúlyunk! Éppen ezért tartós fogyás, csak és kizárólag az életmódunk megváltoztatásával lehetséges!!!


90 nap elég hosszú idő, normális tempóval a 10kiló leadható, de csak ha a diétát testedzéssel is kiegészíti! (Sajnos edzés mellett az izmok is keletkeznek, ez csökkentik a "nettó" súlycsökkenést, de kit zavar, ha zsír helyett izom nő a fenekén?)

2009. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én tegnap kezdtem el, eddig kibirható.

Ha elszánod magad véghez is tudod vinni.

Kitartás!!!

2009. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Az összes "csoda-diéta" nem ér egy fabatkát sem! A rendszeres mozgást és az egészséges étkezést sajnos nem lehet elbliccelni :(
2009. okt. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én 5napja csinálom mellette napi 2szer 2km szaladás!eddig nem fogytam egy dekát se...legalábbis nem vettem észre:) a baártnőm 14napja csinálja szaladás nélkul, ő 4kilot fogyott!persze lehet ő mindennap eláll a merlegre...és nem állok sose mérlegre...ami szemmel láthato annak jobban orulok ha érted:) szerintem neki foghatsz de amint befejezted, probálj keveset enni vagy amit megeszel azt valamien modon add is le:)pl. 10dkg házicsokiért kocogj 30percet stb stb.:)sok sikert!
2009. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem NE vágj bele. Nem egészséges, a szervezet számára fontos, hogy naponta megkapja a szükséges tápanyagokat. A 90 napos diétának pedig pont nem ez a lényege. Persze csábítóak a hangzatos eredmények, de inkább adj le X idő alatt kevesebb kilót mozgással és az étkezésben odafigyeléssel, mint diétával.
2009. okt. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan belefoghatsz a diétába,én tavaly nyáron végig csináltam és leadtam 21 kilót,de mivel én utána rendesen ettem,így 10 kiló visszajött,most 12 napja ismét elkezdtem,remélem lemegy ez a 10-es!
2009. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

sziasztok

Én 16 éves lány vagyok, és hát rám is rámférne ha lemene "pár" kg.167 cm vagyok és 70 kg, bár csak hasamon látszik eléggé, de nagyon szégyelem, szoval muszaj lesz.

Azthiszem énis belekezdek , de tartok attol énis h nem fogok fogyni:S15 kg-ot muszaly lesz, remélem sikerül

2009. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mozgással sokkal többet értek el, mint egy drasztikus diétával. Mint egy korábbi válaszadó írta nála visszajött a leadott súlynak a fele. Pont ez az ami miatt rossz a diéta. Sokkal tartósabb ha valaki rendesen mozog, és emellett odafigyel az étkezésekre.
2009. okt. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Már elkezdtem és egész jól bírom.Nem vagyok nagyon éhes de a jól lakástól is messze állok:)


Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!!

2009. okt. 20. 05:33
 10/12 anonim ***** válasza:
na hogy haladsz?birod?nekem lenne egy két véltoztatásom ezen a diétán!1 tartson 90 napot én nem bánom.2 nem válogatnám külön a kajákat!2 reggelre ennék a legtobbet ebédre annyit mint amennyi rendesen a 90naposon a vacsora és a vacsora lenne a gyumolcs...végulis itt az egész fogyást szerintem a gyumolcsnap teszi meg hogy nem eszed jollakásig magad...
2009. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!