Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kérdésem:maradhatok-e továbbra...

Kérdésem:maradhatok-e továbbra is ezen az étrenden, ha letelik a 90 nap?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik ez az étkezési stílus, a 37. napot csinálom,eddig -5 kg a veszteségem,és sok-sok cm.A pajzsmirigyem alulműködése miatt az anyagcserém lassú, közel 30 kg a feleslegem,56 éves vagyok.Úgy értem, ezentúl csak így étkeznék, mert nekem semmi nehézséget nem okoz, sőt élvezem a szabadságot a korlátok között. Várom a válaszokat, köszönöm.
2009. okt. 7. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Természetesen, miért is ne?

Mi a leánnyal magunktól eszünk hasonlóképpen. Egyszer tejrohamunk van, máskor meg padlizsán. Egészségesek vagyunk. Lényeg, hogy hosszú távon mindenféléhez hozzájuss, minél változatosabb összetételben. Ha te úgy érzed, jó, akkor valószínűleg jót tesz.

2009. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Valamennyi szünetet kell tartani,aztán kezdheted nyugodtan előről.Nem semmi az 5kiló,én is próbáltam,de én nem tudtam csinálni,a savasodás miatt félyt a gyomrom.További sok sikert,és jó egészséget.
2009. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szeretnék olyanoktól választ kapni,akik végigcsinálták a kúrát,és van saját tapasztalatuk ezen a téren.Szakembert tud ajánlani valaki ebben a témában?
2009. okt. 8. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm már negydjére csinálja,de mindig hagy egy kis szünetet.Már 30kg.-ot fogyott.
2009. okt. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,várom az újabb tanácsokat: konkrétan kell-e,és mennyit kell kihagyni,és persze azt is szeretném tudni, hogy mit miért javasolnak.
2009. okt. 9. 18:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és újabbakat várok olyanoktól, akiknek saját tapasztalatuk van,vagy szakembert tudnak ajánlani.
2009. okt. 10. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!