Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Most kezdtem a diétát, ma...

Most kezdtem a diétát, ma keményitő napon miért hánytam ki mindent, amit ettem?

Figyelt kérdés
Tegnap volt fehérje nap, ok, ma keményitő, délelőtt 10-kor ettem összeturmixolt gyümölcsöt (alma, barack, banán), ebédre (fél 1-kor) csináltam sima keményitővel sűritve lencsefőzeléket, és miután abból ettem egy keveset (kb fél adag), 1 órával később az egész visszajött, gyümölcsöstül... Délután pár órával később megint megpróbáltam enni belőle, jól is esett, alaposan meg is rágtam, 1 órával később megint visszajött... Szerintetek ez mi? Vagy csak véletlen?
2009. szept. 5. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, véletlenül szokott hányni az ember...
2009. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem ezt a hozzászólást. Kifejtenéd esetleg?
2009. szept. 6. 08:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Légyszíves hagyd abba!!! Én is nem rég fejeztem be, én végig csináltam. De még csak most szedem össze magam. Nincs menstruációm, feszült vagyok, szárazbőr, hormonzavar, látásproblémák, hiánybeteg vagyok. Hagyd abba,kérlek. Amíg teheted. Egyél reggel bőségesen,/rozskenyér,sonka,sajt,paradicsom,paprika,tej/ tízóraira gyümölcsöt,ebédre főzeléket,levest,húsokat,nem kell mindig a csirke,amit megkívánsz,délután 3-4 felé tejterméket,kefir,joghurt,akármi,falat sajt, estére tejcsi,hús,túró,tojás,kefír nyugodtan. sonka,virsli,sajt,szalámik. De kérlek ne ezt!!!!!!!!! Ne tedd tönkre magad,én megtettem,Te ne!!!!!!!!!!!!
2009. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Óó. Köszi!! Hát annyira drasztikusan nem akartam hatást kelteni vele, kb 6-8 kilót akartam volna összesen leadni, az meg ugye nem telik 90 napba, de köszi, nem tudtam, hogy ilyen hatásai is lehetnek! Már bevallom, a tegnapi hányás után annyit beláttam, hogy valamit muszáj feladnom, igy tegnap már becsúszott vacsorára a korpovit keksz felvágottal... De az legalább bennem maradt. De akkor majd még végiggondolom, miket irtál. Köszönöm mégegyszer! Te pedig akkor vigyázz magadra, remélem, azóta már jobban vagy!
2009. szept. 6. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert az egyik legnagyobb baromság, amit eddig látott a valaki.
2009. szept. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Most azért, mert 2. napja csiánáltam, még semmit nem érzett belőle a szervezetem, lencsefőzeléket meg ugye szokott enni az ember, én legalábbis. Furcsa.
2009. szept. 7. 06:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!