Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagy bünözés szénhidrátnapon?

Nagy bünözés szénhidrátnapon?

Figyelt kérdés
Vettünk egyik kisboltban ilyen zsömle szerű valamit, jó nagy telt zsemlék voltak, kettőt megettem belőle ebédre.. Csak később bírtam megmérni hogy egy darab 15dkg. Tehát ettem 30dkg zsemlét.. Úristen! leírni is sok! ilyet sem fogok többet! Vacsorára mit egyek? mert ez már ígyis van 900kalória... :s
2009. aug. 8. 13:38
 1/9 A kérdező kommentje:
olyan bűntudatom van,de nemtudtam hogy ekkora súlyúak :(
2009. aug. 8. 13:43
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha eszek 1szelet műzlit vacsorára,és ma már semmit, akkor az úgy jó?
2009. aug. 8. 13:45
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Az egész 90 napos hányadék bűnözés.

Idióta..

2009. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A 90 naposba ennyi belefér. azt mondják, ez alatt megengedett bűnözés, ha a napodnak megfelelően vétesz... :)


A müzli nem jó választás lenne, mellesleg ne a kcal értéket figyeld ilyen szorosan, hanem a szénhidrátot is, szerintem. A helyedben gyümölcsöt választanék mára, mert teli van szénhidráttal és a 90 napos alatt eleve megengedett. 10 dkg almában kb. 30 kcal és 7 gramm szénhidrát van, ebből nyugodtan megehetsz 2 szemet is. A 30 deka zsömle amit megettél, kb. 140-160 gramm szénhidrát volt, ehhez képes az alma jó választás lesz.

Utána olvastam, a müzli kalória tartalma átlagosan 289–551 kcal/100 g között van. Ezt egy kicsit elrettentés képpen írtam, de igaz.


Remélem segítettem :)

2009. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak köszönöm. Igen, tudom hogy nem a kalóriát kell számolni,de azért azokat sem szeretném túlzásba vinni. Gyümölcsöt nem lehet vacsorára enni, én úgy tudom. Viszont holnap gyümölcsnapom lesz, és akkor úgyis egésznap almázok :) Igen,tudom hogy a műzliben nagyon sok kalória,és sok szénhidrát van.. De ha úgy nézzük hogy egy műzliszelet 20g akkor nem esik bele annyi szénhidrát. És ma amúgy is lesz 3x 20perc aerob edzésem, és 1x 25perc alakformálás. Köszi mégegyszer.
2009. aug. 8. 14:31
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem a szénhidrát többletbevitel a bűnözés, hanem a 90 napos diéta, csak izomból fogsz fogyni és amint abbahagyod, jóval több kiló jön vissza, azonnal hagyd abba, mert semmi értelme.
2009. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Talán igazad van azzal a 20 g müzlivel, de én egy almával jobban elvagyok. Egyébként nem tudom mit lehet este, mert én nem 90 naposozom, hanem figyelek az összetételre és a bevitt mennyiségre.


DE


a többi válaszolónak elmondanám, hogy rengeteg diéta van. Szabad ország, szabad gondolat, szabad diéta. Mindenki azt választja, ami neki tetszik, mégha az nem is olyan jó. Ez egy segítség adó oldal. Én is azt gondolom, amit a kedves harmadik írt, mégse közöltem a kérdezővel, hiszen ő becsületesen fogyózik egy diétával és szerintem nem kíváncsi arra, hogy mi a véleményünk :)

2009. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Semmi problémám azzal ha elmondjátok a véleményeteket:) Csak nyugodtan:) Tudom hogy nem eza legegeszsesebb fogyokura, de nekem egy orvos ajánlotta, most akkor valami csak van az egészség és ez közt?! Nekem azt mondták hogy ebben kiegyensúlyozottabban fogok táplálkozni. Remélem nem hízom vissza, kedves 3. válaszoló. Ezek után tényleg megpróbálom az evészetet úgy kompenzálni, hogy az jó legyen. A diétám fehérjenapján sem virslit szoktam enni, hanem csirkemellet salátával. Keményítőnapon sem tömöm magamba a kukoricát! Szénhidrátnapon eddig a rozskenyér, a teljeskiörlésű pékárúk voltak a menük, de ma sajnos így alakult :(:) Máskor jobban odafigyelek. és köszönöm!
2009. aug. 8. 15:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szabad ország, de itt nem erről van szó.

Én elmondom szívesen, hogy mi az ami tartós fogyást okoz, és mi az aminek értelme van. Néha belefér egy kis félreevés, de itt a kulcsszó a néhán van. Hidd el jobban jársz, ha nem ezzel a diétával csinálod, hanem [link]

ezt elolvasod és tökéletes diétás tervet állíthatsz össze magadnak. Én is ezt csinálom és nagyon beválik. Persze rengeteget sportolok hozzá.

2009. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!