Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha tejet és sajtot csak...

Ha tejet és sajtot csak fehérjenapon lehet enni, akkor miért kellenek sok szénhidrátnapos recepthez?

Figyelt kérdés

a femina.hu oldalon minden napra sok recept van, de ugyanott azt is írták, hogy csak fehérjenapon lehet tejet és sajtot enni.


Ezekben a szénhidrátnapra készített receptekben mégis szerepel:


[link]


[link]


Ezeket meg lehet csinálni, vagy tévedésből kerültek oda?


2009. júl. 29. 10:33
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem a femina.hu-n vannak a receptek napokra lebontva, hanem itt:


[link]

2009. júl. 29. 10:38
 2/3 anonim ***** válasza:
azokat a recepteket ne nézd! van ami tényleg jó, de vannak amik kevésbé (pl amiket linkeltél) találj ki magadtól valamit :) nem nehéz:9
2009. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is találtam már olyan receptet ami szénhidrátnapra volt és kellett volna bele pl tej meg ilyenek. Nem tudom miért vannak akkor ott ezek a receptek ha nem is lehetne enni. Én ilyenkor keresek másikat, és akkor nincs azzal gond, hogy hát ebbe van pl sajt de én meg nem ehetek ma, vagy egyszerűen nem teszem bele mikor csinálom.
2009. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!