Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lehet enni diétás milka...

Lehet enni diétás milka csokit? Ha igen melyik nap?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

szerdán és pénteken...

DIÉTÁZOL... minek kell a csoki???

2009. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elvileg 90 naposozol... akkor szénhidráton lehet. Bár azt nem értem, ha egyszer diétázik valaki vagy legalábbis fogyni akar, miért nem képes lemondani a jó alakért a csokiról? Én már egy ideje nem eszem, s őszintén? nem is hiányzik :D. Amúgy se ettem minden nap... de jobb is ez így... a szép alakért lemondok róla... vagy legalábbis egy jó időre :D
2009. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

azt hiszem én nem kommentálnám a saját szavaimmal az elöttem szólókat mert azt nem tűrné ez az oldal.

egy egyszerű kérdés volt.

jah és valakinek a csokoládé szükséges.ennyi.biztos vagyok benne hogy ti ketten sem tudtok lemondona mondjuk az alkoholról vagy a sajtról vagy akármiről.ÉN meg pl arról tudok óriási egyszerűséggel.

köszönöm a kimerítő választ.

2009. júl. 7. 11:31
 4/13 anonim ***** válasza:

szénhidrátnapon nyugodtan:)

Nem kell lemondania róla!!! istenem!! 4naponta belefér. énis eszem és fogyok

2009. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm.végre egy normális hozzászóló.:)

lehet hogy fontos a jó alak.azért is csinálom 2xor a 90naposat mert fontos hogy hány kilót mutat a mérleg.

De képzelje el minden fanatikus hogy a csokoládé is hozzátartozik az étrendhez!

2009. júl. 7. 13:21
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
"De képzelje el minden fanatikus hogy a csokoládé is hozzátartozik az étrendhez!" <- de sokat tudsz.. ha annyira okos lennél tudnád, hogy ez a 90 napos agyrém kb semmire se jó.. tudsz még járni? Csak mert az izmaidat építi le..
2009. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

igen tudok:D

hivításos kézilabdázó vagyok, élsportoló.és miután ezzel a diétával már 16kilót egyszer már lefogytam tudom hogy hasznos.

a hozzád hasonló negatív hullámokat sugárzó,elkeseredett,besavanyodott emberek pedig lépjenek le erről az oldalról vagy irogassanak a pszichikailag gyengék forumára:D

kösze

2009. júl. 7. 16:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező.

Buta s*ggfej vagy te, nem kézilabdázó. A 90 napos debiléta egy óriási nagy baromság, egy fad diet, ami a franc sem tudja hogy, de valahogy nagyon felkapott lett. Lehet, hogy hibásan, de valószínűleg a nők lapját meg a kiskegyedet hibáztatnám érte.


A helyzet az, hogy az izmaid nem fognak a víztől, meg csak a szénhidráttól nőni. Mivel.. élsportoló vagy, tudnod kéne, hogy a kemény izommunkától az izmaid sérülnek, pusztulnak és ilyenkor, edzés után jönne egy szakasz, amikor iszonyú szüksége lenne nekik a fehérjékre a regenerálódáshoz, fejlődéshez. Ti ezt megvonjátok tőlük. Pusztul a keringési rendszer, az agyatok, az izmaitok, a szerveitek, mivel nem kapnak megfelelő mennyiségű és minőségű táplálékot.


Hogy lehet e a 90 napos diétával fogyni? Persze! Hiszen úgy is fel lehet fogni, mint óriási energia deficittel dolgozó diéta és akik így fogják föl, azok bizony fogynak, csak a fogyási process alatt tönkreteszik a szervezetüket is.


Nyugodtan benyomhatod a milkacsokidat, meg mindent, csak utána mész tekerni a szobabiciklin, ha valóban fogyni akarsz.

2009. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%
Hí ha... de lettem oltva... Miért pont az alkohollal kell jönni xD 18éves létemre nem szoktam inni, sőt sajt nélkül is megvagyok (nem is szeretem). Egyébként igen is ha valaki nagyon akar valamit le tud 1-2dologról mondani miatta, de mind1, tapasztalat, ha elhiszed, elhiszed, ha nem nem. Menj futni :D... Jah és most majd jön az hogy nem futhatsz... kocogj... terheléses asztmás vagyok és bírom. Amúgy a 90napos télleg tré... csináltam én is, de a gyümölcsnapoktól fájt a hasam... lement vagy 4kg ami 2nap alatt vissza is jött xDhaha. Amúgy meg a második voltam
2009. júl. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

gratulálok egyél csokit neked aztán tökmind1

miért nem lehet 1 normális détát csinálni? attól h ezeket a f@szságokat diétának hívják még nem az!!

2009. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!