Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A gyümölcs napon jó az, ha...

A gyümölcs napon jó az, ha 100%-os gyümölcsleveket iszom?

Figyelt kérdés
Csak ezeket semmi mást, meg vizet, de nem eszek semmi gyümölcsöt se csak innám a gyümölcslét, elég ez így? Vagy elrontanám?
2009. jún. 25. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát.. ha te facsarod,és tényleg 100%os ok akkor mégjó hogy jó. ha nem te csinálod,akkor is.csak legalább 1-2 banánt,ha mást nem szeretel egyél mellé.
2009. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Hogy tudtok egész nap éhen lenni? Nem hiszem hogy ne lennétek éhesek. Én ha nem kajálok, délben már fáj a fejem. Hogy lehet koncentrálni, vagy bármit is csinálni étel nélkül?
2009. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ügyesen, mert a gyümölcslében is van kalória meg minden, és mivel 100%-os nem vmi bolti olcsó 12% vagy 24% ezért nem is vagyok éhes....de köszi a "megértést"
2009. jún. 25. 13:04
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

El kell hogy szomorítsalak a bolti 100%-os is tele van cukorral.

Egyébként az emberi test nem folyékony táplálékra van kitalálva, szóval ha f0s0l akkor ne lepődj meg. JA a bélflórádat is agyoncsapod, azon se lepődj meg.

A fehérjebevitel hol marad?

Mert azt látom, hogy cukorral bombázod, és növeled a zsírodat, de a fehérjedeficit miatt izmot bontassz,,,

Csak gratulálni tudok, hogy ettől nem fogsz tartósan fogyni az meg tuti.

2009. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem bolti 100%-os, hanem itthon facsartam, és gyümölcs napom van....értelmes válaszok:S
2009. jún. 25. 14:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én csak itt olvasgatok, de komolyan nem értem az olyan válaszadókat, akik nem kifejezetten a kérdésre válaszolnak. Miért kell fikázni azt az embert, aki próbál fogyni, ez a 90 napos sokaknak bevált már, (nekem nem) de van akinek igen. Van aki visszahízik, van aki boldog mert nem. A gyümölcslé amit a boltban veszel, sajnos nem jó. Aki előttem írt, biztosan nem tudja milyen küzdeni, küzdeni, küzdeni.
2009. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És szerinted az otthon facsart gyümölcslében nincs cukor?

Csingiling, a kristálycukrot növényekből készítik! Gyümölcscukor.


A koplalás nem megoldás a fölösleges zsírszövetek ellen, a mozgás az.


Nem csak, hogy fehérjehiány lép föl a szervezetben és az elhalt izmok nem tudnak pótlódni (ugye tudod, hogy izom alatt nem egyből a bedurrant bickókra kell gondolni, hanem például a szíved is egy marhanagy izomcsoport), hanem a fehérje mellett ott van millió más tápanyag, amire a szervezetnek szüksége van, de a diéták során nem fér hozzá.

De felőlem mindenki úgy öli magát ahogy akarja.

2009. jún. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha felőled mindenki úgy öli magát ahogy akarja, akkor miért írogatsz? Nincs jobb dolgod? A kérdezőnek: ha délelőtt iszol egy kis bolti vagy házi gyümi levet, nem lesz semmi bajod, jól esik és jól érzed magad. Ez a diéta nem a koplalásról és az ételek cukortartalmáról szól csak, hanem hogy eredményesen végigcsináld a 90 napot. Ha csak 5 kg-t fogysz is eredmény, de ennél sokkal több lesz.Kitartás!
2009. nov. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csilla017 válasza:
Sziasztok abban kérném segítségeteket hogy ha valaki tud egy olyan oldalt ahol 100-150 cm-es plüss mackót vagy bármilyen állatot lehet rendelni akkor kérem írja meg nekem e-mailom: huseee017@freemail.hu előre is köszi
2010. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!