Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Paradicsomszószt ettem szénhid...

Paradicsomszószt ettem szénhidrátnapon, ez így oks?

Figyelt kérdés

Amiben ugye konzerv paradicsom,só,cukor,rántás volt. Egy darab zsemlével. Mert nem szeretem a tésztákat.

Szóval,egy tányér paradicsomszósz,plussz egy zsemle.

Vacsorára mit ajánlotok? Légyszíves,aki a 90napost ellenzi ne írjon már.köszönöm


2009. jún. 25. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Ha 90 napos ha nem, ez úgy sz@r ahogy van...

Cukor meg rántás? Zsemle? Ezt te sem gondolod komolyan!


Egyébként idéznék a wikipediáról:

A keményítő növényi poliszacharid, és ezáltal szénhidrát.


Ezek után csak gratulálni tudok a diétádhoz.

2009. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

szénhidrát napon ehetsz pizzát is meg műzli szeletet, diétás kekszet, sós péksüteményt választhatsz kedvedre.

ööö zsömlét meg keményítő napon lehet enni, de azt is csak teljes kiőrlésűt és keveset, a paradicsom meg zöldség ami szintén keményítő.... de én is csak ezen a héten kezdtem lehet, h én tudom rosszul, h mi micsoda....

2009. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor mégegyszer:


Egyébként idéznék a wikipediáról:

A keményítő növényi poliszacharid, és ezáltal szénhidrát.


Vagy ez csak a funkcionális analfabetizmus vagy vallási szintre lépett a 90 napos?

2009. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Írtam,hogy aki csak a diétát akarja szídni,ne írjon.

Második válaszoló,oksii,értem,de szerintem paradicsomot mindennap ehetek(Najó meg van főve,de a tésztán,lásd Bolognai,és ilyen szószokban is van paradicsom.) cukor,liszt,olaj,csak ezen a napon. Zsömle is inkább ezen a napon,nem keményítőn. Bár mindennap lehet enni 1 szelet kenyeret,én ezt sosem eszem..

2009. jún. 25. 13:50
 5/7 anonim válasza:
jajj nem unjátok még a wikipédiás idézeteket?? mert mi már igen. H ami analfabétizmust kaptunk, akkor ti (akik szidják a 90 napost és nem adnak értelmes válaszokat csak hülyeségeket írnak), idiótizmust kaptatok...
2009. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted a paradicsomos dolgokat, akkor ajánlanék egy nagyon finom receptet, mostanság én is minden szh. napon ezt eszem. Pici olajra teszünk paradicsompürét, 4-5 gerezd fokhagymát, amit sóval, borssal ízesítünk, s 2-3 percig keverve sütünk, mielőtt levennénk a tűzről, teszünk hozzá egy kevés bazsalikomot. Isteni finom tollhegy, vagy csavart tésztával.
2009. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 90 napos diéta meg a többi fogyókúra már régesrég vallási szintre lépett. Az emberek egyátalán nincsenek tisztában a táplálkozással, a testük szükségleteivel és működésével, felcsapják hát a nőklapját, vagy a szomszéd manyi nénivel lepletykálják, hogy az Xy diéta milyen faszán bejött az egyik barátnőjük unokahúgának szobatársának képzeletbeli barátjának és elkezdődik az értelmetlen önpusztítás.


De senkinek eszébe sem jut mozogni. Úszni, biciklizni, sétálni, kocogni hetente pár órát.

2009. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!