Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ehetek fasírtot fehérjenapon?...

Ehetek fasírtot fehérjenapon? Mert nagyon imádom

Figyelt kérdés

hmmm, imádom!! de átalakítottam kicsit, (fokhagyma,darálthús,fűszerpaprika,só,tojás) nem teszek bele zsemlét. és tepsiben,(annyira kiolajozva csak,hogy ne ragadjon le) és eszem hozzá egy zsírszegény tejfölt:) vagy egy zsírszegény kefírt.. imádom a kettőt együtt!!!!hmmmmmm nyámi!!

szerintetek így mehet fehérjenapon?


2009. jún. 6. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem disznóból csinálnád és mondjuk nem raknád bele a tojás sárgáját akkor lehetne még fokozni de így is jó.
2009. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
disznóból akartam :( nade megpróbálok szerezni,darált csirkemellett,vagy darált pulyacombot..de szerintem ezzel kell h megelégedjek :( Sajnos,még diák vagyok,abból kell étkeznem,ami itthon van.. Köszi szépen egyébként:)
2009. jún. 6. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan eheted ahogy te leírtad, szuper a recept, semmi baj a disznóhússal és a tojással, egészségedre!
2009. nov. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!