Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit egyek uzsonnára, szénhidrá...

Mit egyek uzsonnára, szénhidrátnapon?

Figyelt kérdés

szénhidrátnapom van :) az első.

szerencsére fehérjenapot kibírtam sajtos csirkemellel joghurtokkal. keményítőnapot pedig főtt mexikó körettel rizzsel :)


mai napon úgy tervezem,hogy ebédre eszek 2fél szelet fokhagymás pirítóst. vacsira,pedig már eltettem,egy jó nagy pohár jégkrémet:)(2,5dl-es) de uzsira, is szeretnék enni valamit.(3óra felé..) mit ehetnék,ami jó erre a napra,de mégsem hízlal annyira? Ja.. vagy nem kéne uzsiznom?


2009. jún. 5. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Két dolog:

1:Ez kevés

2:Jégkrémet diéta alatt? Magadnál vagy?

Attól hogy a diéta megengedi nem kell "szemetet" enni...

2009. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Menj be a McDonaldsba és egyél egy BigMac menüt fagylalttal és epres pitével.
2009. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Egy pohár langyos zsírt.
2009. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Nagy tepsi meggyeslepény vagy lúdlábtorta, esetleg franciakrémesek.
2009. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2009. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
32%

Szia!


Én is ettem fagyit ( SZEMETET ) a diéta alatt és mégis működött. Nem arról szól, hogy mindent megtagadj magadtól.


Egyébként létezik házi készítésű fagyi is, abba lehet édesítőt tenni és akkor már teljesen jó.


Szerintem a fokhagymás piritós helyett egyél inkább tésztafélét paradicsomszósszal :)


Sikeres diétázást kívánok!

2009. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Én is ettem fagyit ( SZEMETET ) a diéta alatt és mégis működött. Nem arról szól, hogy mindent megtagadj magadtól."

-Igen csak nem mindegy mennyi időnként és mennyit. Gondolom te se minden nap fagyin éltél...



"Egyébként létezik házi készítésű fagyi is, abba lehet édesítőt tenni és akkor már teljesen jó."

-Fél zacskó tesc0 fagyasztott gyümölcs fagyott állapotban, 3 tojásfehérje, milli 0,3-as főzőtejszín. Ezt mind összeturmixolni édesítővel és egyből fogyasztható. Az egészben kb 7g szénhidrát van.



"Szerintem a fokhagymás piritós helyett egyél inkább tésztafélét paradicsomszósszal "

-A pirítós is tésztaféle szerintem. de amúgy érdemes az összes nem teljes kiőrlésű liszttel készült cuccot mellőzni. A paradicsomszósz meg no comment, egyáltalán nem ajánlott dzsuva.

2009. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!