Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagy baj ha a napnak megfeleőe...

Nagy baj ha a napnak megfeleően kicsit többet eszem? Már a 76 napnál tartok és észre vettem hogy olyanokat kivánok meg, ami nélkül eddig elvoltam. Normális ez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én rengeteget ettem a 90 napos alatt, mégis fogytam. Volt, h bevágtam fél csomag tésztát szénhidrát napon. Ez a kívánás ennyi idő után az eddigi kontroll miatt szerintem normális. de ha már ennyit kibírtál...Hajrá!
2009. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, az a lényeg hogy te jól érezd magad a bőrödben a diéta alatt. Én például nemrég a pörköltszaftodékot kívántam meg, eltettem egy jó befőttesüvegnyit a múltkori sütésből, és szénhidrát napon azt tunkolgatom reggel, meg este. Sorozatok alatt valami isteni!!!!!
2009. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs is bajom a kitartással csak már ugye a vége felé járok és kezdek bepánikolni mi lessz a 90 nap után nem szeretnék megint hizni.
2009. máj. 1. 20:18
 4/4 A kérdező kommentje:
REGGEL?????????tudod csak gyümit szabad.Reggel csak 1szer vétkesztem akkor nagyon ki voltam bukva, gyüminap után voltam és nagyon éhes.
2009. máj. 1. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!