Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrátnapon lehet pörkölts...

Szénhidrátnapon lehet pörköltszaftot enni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Te normális vagy? Igen, kenyérrel tunkolni. Jó vastag szeletekkel ha lehet.
2009. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem helytelen a kérdés mert pörköltszaftot inkább INNI szokás! Amúgy szerintem nem gáz, ha csúszik mellé egy kis állott csirkemell húslé, és beletunkolsz egy-két fánkot!
2009. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet. Az a helyzet,hogy elég nehéz betartani a 90 napost, mert szinte semmit sem ehetsz. A neten gombamódon szaporodtak el a "90 napos receptek", amelyek gyakran nem is illenek a diétához. Szénhidrát napon reggelire gyümölcs legyen, de ez gondolom egyértelmű. Ebédre készíthetsz tésztát, ez ugye a legkézenfekvőbb. Ezekhez valamilyen bolti mártást ajánlanak. Süthetsz pizzát is, de bizony ha kiveszed a tiltott hozzávalókat, elég szegényes lesz a feltét. A csokoládé csak ezen a napon a megengedett, amit általában vacsorára ajánlanak, de inkább ebéd után vagy kora délután fogyaszd, ahogy neked jólesik. Vacsorára ismét ehetsz tésztát, de már elég egy kisebb adag is. Célszerű alapból kis tányérba kiszedni. Vagy esetleg pár darab péksütemény, kifli. A szénhidrát napnak az lenne a lényege, hogy ezen a napon lakj jól :)

Az elején nehéz megtalálni a megfelelő étrendet, de majd idővel kialakul :)

Egyébként én nem a 90 napost ajánlom, egy kissé logikátlannak tűnik, de elég sok helyről hallottam már jó tapasztalatokat róla.

2009. máj. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tésztával,lehet

énis eszem,és fogyok

2009. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2009. máj. 1. 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!