Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nekem való a 90 napos?

Nekem való a 90 napos?

Figyelt kérdés
kb 3 hónap alatt fogytam 10kg-ot. 174cm-hez voltam 85kg, most 75 vagyok. Próbáltam egészséges kajákat enni, kerültem a krumplit tésztát édességet..bár az utóbbi néha néha becsúszott. Cukrok helyett édesítőt használok, mindennap legalább 45 percet mozgok. Már jóideje nem nagyon tudok fogyni. Szerintetek bele kezdjek a 90 naposba vagy ez nem nekem való? sokaktol hallom hogy azoknak ajánlják akiknek 20-40kg közt kéne fogyniuk. Én 5-8-at akarok legalább. szerintetek? tapasztalatokat is szivesen várok.
2009. ápr. 23. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem!


Kíváncsi lennék, hogy az alábbi alapszabályok közül mit nem tartottál be eddig:


- Napi 2-2,5 liter folyadék (lehetőleg szénsavmentes ásványvíz)


- Kerülni kell a finomított lisztből és cukorból készült ételeket.


- Érdemes áttérni a teljes kiőrlésű gabonából készült termékekre.


- Délelőtt inkább gyümölcsöket érdemes enni, délután pedig sovány húsokat, halakat salátával, párolt zöldséggel.


- Napi 5 étkezés az ideális.

(Így nem telik el hosszabb idő két étkezés között, nem leszel farkaséhes és az anyagcsere sem lassul le annyira. Napi háromnál kevesebb étkezés mellett az anyagcserénk - függetlenül a bevitt kalória mennyiségétől - képes a bevitt táplálék 60-70 %-át elraktározni, míg annál, aki naponta ötször eszik, a raktározás átlagos mértéke csak 5-10 %!!!)


- Mozogj, amikor csak alkalom nyílik rá - lehetőleg heti 5-6 alkalommal 50-60 perceket. (otthoni tornázás dvd-re, futás, biciklizés, úszás, edzőterem, stb.)

2009. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindeggyiket betarom de naggyábol le is írtam. Gyümölcsöt viszont nem eszek délelőtt..akkor inkább zsömlét szoktam, tízórai meg műzli vagy gyümölcs. Délután már nem akarok szénhidrátot enni..ezért inkább délelőtt. cukrokat eggyátalán nem haygnálok..igyekszem kerülni a tészta féléket..nem eszem krumplit. Torna is megvan.
2009. ápr. 23. 20:21
 3/3 A kérdező kommentje:
ezekkel tisztába vagyok amúgy köszi:)
2009. ápr. 23. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!