Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrátnapon a franciakréme...

Szénhidrátnapon a franciakrémes belefér?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
diétába sütemény ami teli van cukoral? remélem ez csak vicc volt a válasz pedig NEM
2009. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igenis h diétában sütemény. és szerintem... ne eddmeg:S mer ugyebár abban puding van(hajoltudom:O) tehát akkor tej..nikább egyél étcsokoládét:D:D:)
2009. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

akkor ezt nagyon elcsesztem :(

nem tudtam,hogy értelmezzem ezt a sütit vacsira..

kezdjem újra? vagy folytassam a gyümölcsnappal?

2009. ápr. 22. 19:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne egyél máskor ilyen sütit!A csokitorta és egy szelet csoki,azért nem francia krémest jelent!A www,mindmegette.hu találsz receptet erre is!s nem csak egyet,kettőt,ha ügyes vagy,kitart a 90 napra,lehet variálni bátran!
2009. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Bár nagyon elkeseredtem,mert elcsesztem egy félreértés miatt..annyira lelkes voltam,hogy bele sem gondoltam,hogy milyen hülyeséget csinálok azzal,hogy megeszem azt a fránya franciakrémest:S

holnap azért még megtartom a gyümölcsnapot.

2009. ápr. 22. 20:12
 6/9 anonim ***** válasza:
hát a franciakrémes az cukort tartalmaz. az cukor pedig szénhidrát. szóval a 90napos diéta értelme szerint eheted. A keményitő is szénhidrát csak úgy megjegyzem. sőt a gyümölcsben található gyümölcscukor azaz fruktóz is cukor vagyis szénhidrát. szóval a 90napos baromság:D
2009. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
dehogy cseszted el én a kilencven nap alatt szénhidrát napon folyamatosan tortákat meg krémeseket ettem nem is keveset, mégis 15kg lement. bár persze azért a mértékletesség itt is fontos ne vegyél példát rólam. csak azért irtam hogy ne légy így elkeseredve
2009. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2009. ápr. 22. 21:59
 9/9 anonim ***** válasza:
szénhidrát napon én is ettem 1x f.krémest,és ugyanúgy fogytam
2009. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!