Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Baj ha kihagytam az ebédet...

Baj ha kihagytam az ebédet szénhidrátnapon?

Figyelt kérdés
még csak most értem haza és most meg már nem ebédelek,hisz már vacsora ideje van :s az elején vagyok még. 3. nap.nem bünöztem még csak tegnap egy nagyon kicsit,de ahogy hallottam az nemis számít annak.ezmost bezavarhatott? vagy esetleg mit egyek akk már este,így h ebédet kihagytam??
2009. ápr. 22. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Ne csinálj rendszert ebből, mert a koplalással izmot kezd el bontani a tested + a vacsidből sokkal több anyagot fog visszatartani, mert elkezd raktározni az éhezés miatt.


Bűnözés számit-e?! Erre hagy ne mondjak semmit... Na de mondok, én is szoktam bűnözni és igen , számit, visszaveti a fogyókúrát...

2009. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Idáig csak egyszer fordult elő.Igaz,hogy nemis olyan régen kezdtem..De ettől az egytől, még ugye folytathatom?Mer szerintem még nagyon az elején vagyok.. Nemtudom h mit nyom ez.. :S Vacsora,ugye akk csoki lenne ma, vagy fagyi.. azt egyek?
2009. ápr. 22. 17:06
 3/8 A kérdező kommentje:
:S ajj most akk haggyam abba?istenem.nembír senki sem írni -.-" egyébként,ettem kb 2dl levest,semmi nélkül (félórája..) meg elöbb kettö nápolyit. elég eZ????????????
2009. ápr. 22. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Elég baj,hogy kihagytad az ebédet!!!!

S az se szerencsés,ha már a másik napon "bűnöztél"?Mi lesz a további 87 napon????Biztos,hogy akarsz Te fogyózni?Nem bántani akarlak,hidd el!De ha elhatároztad,hogy ebbe kezdessz,akkor nem kéne már az elején bűnöznöd!!Légy erős!

Én ma tartok a 78 napnál,ma van a kisfiam szülinapja,sütöttem tortát neki és nem ettem belőle!majd holnap,mert holnap lesz szénhidrát napom!Eddig sem bűnöztem,mindig olyat próbálok enni,amit lehet!

Azt neked kell érezni,hogy elég volt e az a vacsora,mit ettél!Ma ehettél volna tésztát a levesedbe különben!

2009. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
aham mindegy/: már úgyis összevissza ettem mindent azóta:SS mi lenne ha 1-2 hét múlva ujbol kezdeném?talán addigra lesz akaraterőm-.-"
2009. ápr. 22. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:

1. vok. Szerintem nem érdemes várni 1-2 hetet ilyenkor, mert a saját tapasztalatom alapján ha az ember a diétára kitűz egy távolabbi időpontot, akkor addig zabál mint állat :)

Holnap lesz gyümölcsnapod? Tartsd meg a gyümölcsnapot és folytasd tovább a diétát. Próbálj meg erősebb lenni, bár én is nagyon jól tudom milyen nehéz sajnos :S

Nekem az szokott erőt adni, hogy este milyen jó érzés úgy lefeküdni, hogy aznap csupa jót ettem és mozogtam :D


(egyébként sztem ez a 90 napos hülyeség, sokkal jobb diéták is vannak, na és persze mozogni kell)

2009. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi:D:D hátnemtudom... most így este ettem kenyeret meg lekvárt.. megmindent:Oszóval nemtudom..ezígy eléggé bezavarhatott..bárelsőnapokbanvagyok szóval..nemtudom ha ujbol kezdem sem veszítek soka.t..talán akk nagyobb akaraterőmlesz:S
2009. ápr. 22. 20:42
 8/8 anonim ***** válasza:
ha most nincs akaraterod, 2 hét múlva sem lesz. és ezt nem roosz indulatból írom.
2009. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!