Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Helyes ez így? Vagy mit egyek?

Helyes ez így? Vagy mit egyek?

Figyelt kérdés
Ma van az elsonapom:)Es meg eleg tapasztalatlan vagyok,de amit tudtam informaciot neten elolvastam! Szoval,reggelire,ettem kettoalmat. Majd kesobb megint egyet(11fele) Aztan 2óra fele,ettem egy fott tojast! De most nagyon ehes vagyok,ugy gondoltam hogy eszek,negy orakkor,2-3 fott virslit,egy nagyon keves tejfollel.Ez igy jolesz?Nembaj az ha ma tobb a vacsora mint az ebed?Es a virslihez esetleg mit ehetnek,4-5ora fele?Ha nem lehet akkor mar hozza semmit,akkor inkabb magaba megeszem Tejfollel!Segitsetek... Jaes megvalami,a szénsavas víz nem hízlal ugye? Mer a sima viztol hanyingerem van.. :S
2009. ápr. 20. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
virslit felejsd el, csinálj csirkemellet, a cs.mellet kellene eröltetned többet ér mint a tojás és nem lesz pár nap múlva hányingered + sok fehérje van benne, egyébként amit leirtál azaz evés tök rossz, de most nem ez volt a kérdés..
2009. ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
uhh koszi. de inkabb akk nem eszem mar ma:D Ha virslit nem akkor semmit. Csirkemellem nincs itthon :/ Szoval. :S akkor inkabb semmit
2009. ápr. 20. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudjál már de miféle ember vagy te? Minden elérhető információt elolvastál amit lehetett? Ezek után ettél három almát, majd megkérdezed hogy a virsli (szemét) TEJFÖLLEL jó-e? Jön egy értelmes válasz erre azt mondod inkább akkor nem eszel semmit? Há meg is érdemled! Meg hogy a szénsavas víz hízlal-e! Sima víztől hányingered van? Nóóóóórmális?
2009. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is szoktam enni virslit. lehet,h szemét,ahogy elottem írta valaki,mégis rengetegen vásárolják. ha arra van gusztusod egyél nyugodtan.ehetsz hozzá nyers salátákat,sajtot vagy suthetsz hozzá tojást is. ihatsz szénsavas vizet is,én általában mindig olyat iszok. mielott vki letámadna,h így biztos nem is fogyok,de az téved.tobbet fogytam,mint gondoltam volna.
2009. ápr. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Lehet,h szemét,ahogy elottem írta valaki,mégis rengetegen vásárolják."


Igazad van! Elvégre lócitrom is mindig tele van léggyel! TV Shop is lehet hogy szemét de mégis rengetegen vásárolják... kiváló logika!

2009. ápr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Most miért vagytok ilyen szemetek, hm? Kérdezett, egyszerűen, tisztán, ti meg leb@sszátok...

Lehet a víztől hányingere, igen. A fogyókúra előtt én se ittam egész nap semmit. Most próbálok minnél többet, de aki csak lát, azt hiszi, menten visszaöklendezem, mert le kell küzdenem... Én se szeretem, de próbálok inni. Nekem azért, mert kiskoromban, mikor úszásoktatásra jártam, az első alkalommal elmerültem az alig mellig érő vízben és majd ott is maradtam. Ezért nem bírom a vizet. Van ilyen. Ettől még ember ő is.


Szerintem a virsli se baj, mert fehérje, tudjátok, ÁLLATI eredetű. Persze nem érdemes belőle sokat enni, de eszerint biztos az is hülye, aki parizert eszik. Vagy aki csak megeszi a tojásnak a sárgáját. Mert azt mondjátok, azt se szabad, pedig csak nem poénból van a fehérjében... Ez nem méreg a fehér csomagolás között megbújva. Én megeszem a sárgáját is, nem halok bele, nem hiszem, hogy attól hízok majd vissza, vagy amiatt nem megy majd a fogyókúra... Agyatokra ment az egész.


Hajrá te lány! :) Ugyanott tartok, mint te, remélem jól megy a keményítőnap :)

2009. ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a gyermekkori edző belevágott a 2 méteres uszodába víztraumákat fölösleges idekeverni!

Semmivel nem tudod kimagyarázni hogy nem tudod a tiszta, friss vizet meginni. Afrikában mit csinálnál?


A virsli összedarált hús. A PARIZER meg összedarált virsli, csirke lába, körme, csőre, plusz a padlóról felsepert népszabadság, két hónapja lejárt sonka és 80% VÍZ! Nekem ne ecseteld miből van mert én 3 hónapot dolgoztam húsüzemben és tudom, miket dobáltunk bele a gépbe. Azóta valahogy nincs gusztusom a parizerhez :) A tojás sárgája nem poénból van a tojás közepén, csak éppen tömény zsír, tehát szigorú diétában nem ajánlott. Az meg hogy mennyire szigorú diétát tartasz, azt te határozod meg, de tudnod kell, hogy minél lazább, annál lassabb lesz a fogyás!


Hajrá te lány! De előtte azért nem árt némi alapismeretet és táplálkozás kultúrát elsajátítani!

2009. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!