Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fehérjenapon ehető így a...

Fehérjenapon ehető így a csirkemáj?

Figyelt kérdés
Anya hagymán pirítja, jó sokan, aztán tesz még bele fűszereket is, mint ételízesítő, egyéb fűszernövények,vízzel felönti és a végefelé tesz bele 20%-os tejfölt... Hm? Mert szeretem. A legutóbb a májat kifőzve ettem szimplán, de most ezt így lehet?
2009. ápr. 19. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
igen lehet. ja és e halgass olyanokra,ha esetleg utánam valaki azt fogja írni,h a pirítás 1 kis olajon vagy zsíron torténik,és ezáltal nem eheted,mert annyi zsiradék nem baj. én szoktam enni zsírban sult rántott húst vagy rántott sjatot,mikozben az van írva,h a húsokat csak párolva vagy fozve lehet enni,na meg a sajt tul zsíros,de kit érdekel ha épp úgy fogytam,mintha ezeket nem ettem volna. és ha megvonsz magadtol olyan dolgokat,amiket szeretsz,az még rosszabb,mert aztá csak arra gondolsz egyfolytában és aztán teleeszed magad.
2009. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
javítsá: NE halgass
2009. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) ... Csak sajnos már elkeverte tésztával... :S
2009. ápr. 19. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:
miért nem szóltál neki,h ne keverje ossze. ha szeretnél enni mégis abbol a májból,akkor egyed csak a májat,a tésztát meg hagyd a tányéron.
2009. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!