Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyire nagy baj? Gyüminapon...

Mennyire nagy baj? Gyüminapon megettem fél maréknyi sós földimogyorót!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 14:13
 1/8 anonim válasza:
68%

nagyon nagy baj innentől ne is fogyózz tovább örökre vége

kész finitó ennyi

2009. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem írd meg gyorsan a végrendeleted,lehet,hogy már csak perceid vannak !
2009. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most vicceltek?!!! én most csinálom elősször ezt a diétát! Azt ne mondjátok, hogy ennyire befolyásolná negatív irányba a diétát!
2009. ápr. 15. 14:35
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Lehet enni 1 marékkal olajos magvakat, de jobb, ha nem eszel. Ezt írja a 90napos leírása. Én vmikor megeszek v 3marékkal is, és mégis fogyok, pedig nincs rajtam sok felesleg.
2009. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
agyatlan az elso 2 válaszoló. nem tortént semmi,ha megetted,de azért legkozelebb sótlan mogyit egyél.
2009. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Igazából semmi baj nem történik, gyümölcs napon ehetsz keményítőt, fehérje napon szénhidrátot, szénhidrát napon zsírt, víz napon fehérjét stb... az a jó ebbe a diétába hogy semmi megkötés nincs csak az a lényeg hogy jól érezd magad! Egyél csokit lefekvés előtt az se számít! Semmi sem számít! Az meg hogy nem fogysz, fogd rá valamire...
2009. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Tök jó, jókat mosolyogtam az első és az utolsó válaszon. :)

Kedves kérdező. Ha egészségesen akarsz fogyni, felejtsd el ezt az egész 90 napos elmebajt.

2009. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem az volt a kérdés, hogy kinek mi a véleménye a diétáról..és a kérdező nem hiszem, hogy ilyen válaszokat várt mint amiket ti adtatok(pár kivétellel..)de amugy nem baj mert gyümi.napon lehet enni olajos magvakat..csak 1-2 maréknyit..és persze NEM SÓSAT..:)
2009. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!