Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos kalóriaszámlálgatássa...

90 napos kalóriaszámlálgatással kiegészítve?

Figyelt kérdés
Én igyekszem azért a diéta mellett kb 1200 kcalt enni, csinálja e valaki velem hasonlóképp? Mennyi a napi kalória amit bevisztek a szervezetetekbe? Szénhidrát napon nagyon nehéz tartani "mind2" diétát, mert ha megeszek egy tányér tésztát az már kb 500kcal és még este is egy kis adagot, vagy pogácsát stb akkor az már kb 1500...
2009. ápr. 9. 22:32
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nem szabadna két módszert egyszerre alkalmazni.Nemhiába találták ki külön-külön ezeket a fogyókúrákat.Az egyiket csináld végig becsülettel,ha nem válik be,amit kétlek,akkor jöhet a másik.A 90 napos diéta amúgy is elég radikális,minek még jobban komplikálni?Víznapon hogyan viszel majd be 1200kcal-át?
2009. ápr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

90 napig diétázz de ne így

egyél naponta 5-6szor húst zöldséget és lencsét/babot

2009. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a 90 napos mellett még úgy próbálkozom, hogy étkezések előtt kifacsarok 1 fél citrom levét és felhígítom vízzel. Elvileg hatásos.
2009. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a 90 napos mellett még úgy próbálkozom, hogy étkezések előtt kifacsarok 1 fél citrom levét és felhígítom vízzel. Elvileg hatásos.


és az mire jó??

2009. ápr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm 3 hónap alatt fogyott vele 20 kilót. (citrommal )
2009. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A víznapot egy elmebajnak találom...
2009. ápr. 13. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!