Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Én 16 éves vagyok és 75kg....

Én 16 éves vagyok és 75kg. Szeretném kikérni a véleményeteket, hogy ajánlott-e elkezdenem ezt a diétát! És hogy nincs-e esetleg vmi veszélye? Várom a tanácsokat! :D

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A 90 napost amúgy senkinek nem ajánlott elkezdeni de ha nem tudsz jobbat hát csináld :)
2009. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hány cm vagy?

am ami nekem bevált az a tojásdiéta

2009. ápr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit takar a tojásdiéta, én kíváncsi lennék...
2009. ápr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem meg a bodybuilder diéta vált be
2009. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez a tojásdiéta

[link]

2009. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én nekem 1dolog vált csak be:D reggel egyél meg 1joghurtot 1müzlivel, napközbe ha megéhezel csakis gyümit és zöldséget egyél:) 14óra tájban egyél főtt kaját azt amit szeretnél:) utána megint csak gyümi meg zöldség:) esetleg ha nagyon kivagy akkor 1müzlit is ehetsz:) nekem bevált:)
2009. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
16 évesen ne legyél 75 kg, hacsak nem vagy nagyon magas. De először inkább kezdj el sportolni, ne diétázz, mert megbánod, diéta-függő leszel és még kevésbé fogod szeretni önmagad. Sportolás után sokkal szebbenk látod magad, egészségesebb és a bőrnek is jót tesz. Egyél egészséges kajákat, szénhidrátot ne nagyon, gyümölcsöt, zöldséget jó sokat:) Remélem segítettem.
2009. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen fordulj orvoshoz. Ő majd segít a fogyásban is és esetleg elküld egy általános kivizsgálásra. Az tényleg nem normális ha 16 évesen 75 kg vagy. Igaz fontos ehhez a magasságod és a nemed is:-))))

Ja és vizsgáld meg lelkiismeretedet mennyit eszel? mennyit mozogsz?

Ha nem egészségügyi okokból vagy túlsúlyos akkor csak azért mert többet eszel mint amennyit a szervezeted elhasznál. Csak akkor fogsz fogyni ha kevesebbet eszel mint amennyit a szervezeted elhasznál:-))))))

2009. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!