Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Protein napon lehet rántott...

Protein napon lehet rántott sajtot enni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
lehet
2009. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

HÀÀÀt


Nézd meg a sajt zsír és kalória tartalmát. Aztán még a panír ami magába szívja a zsírt....


A sajt kb 5x annyi kalóriát tartalmaz mint egy ugyan akkora szelet hús. èn fogyókúra alatt csak is csökkentett zsírtartalmú sajtokat eszek, jól megnézve mennyi kalória van benne, és csak egy pici darabot azokból is. rettentö magas a kalória számuk.

2009. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Érdekes módon értelmezitek a szétválogatást. Protein napon, proteint lehet enni.

A rántott sajton lévő panír nem tudom mióta protein. Van benne legalább annyi szénhidrát mint protein.

2009. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
na épp elobb írtam 1 másik kérdésnél,h valakik mennyire hulyén csinálják ezt a diétát. amúgy én írtam,h lehet. miért szerintetek a fehérje - protein naphoz mi tartozik?elolvastátok,h melyik napon,mit lehet enni? Fehérje nap: SAJT, HÚS, TOJÁS, JOGHURT,stb. ha paníros,olajban sult dolgokat eszik valaki,attól még nem fog lelassulni a fogyás.én is szoktam enni rántott sajtot,és épp úgy fogyok,mintha megvonnám magamtól ezeket dolgokat,sot még tobbet is fogytam 1 hónap altt,mint ahogy képzeltem.
2009. ápr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És a sült hús is engedélyezett protein napon. Valaki ait írta a rántott sajt tele szénhidrát+ azolaj amibe sül. Akkor a sült hús miben sül? Mert én olajban sütöm.Akkor ennyi erővel már sült húst se lehetne enni.
2009. ápr. 1. 16:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet enni, de tényleg magas a kalória- és zsírtartalma, de egyszer-kétszer belefér. Egyébként meg lehet enni egy szelet kenyeret és abban több szénhidrát van,mint egy szelet rántott sajt panirjában. Jól itatsd le róla az olajat és ne egyél hozzá kenyeret. Ne szenvedj, egyél bátran! Én is eszem ilyeneket és már 7. hete csinálom, 12kilóból már lement 6..:)
2009. ápr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

A panír az szénhidrát, tehát nem lehet, mi olyan bonyolult ezen?!

Vagy akkor egyetek rántott sajtot, de ne nevezzétek protein-napnak.

2009. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nem azért ,de szeritnem minden nap reggelire gyumolcs,akkor eleve nincs olyan,h protein-,fehérje-...nap.mivel,h reggel gyumolcsot eszel,h hívhatod protein napnak.szóval akkor 1 kisebb szelet rántott sajtot is lehet enni.
2009. ápr. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

A 90 napos vagy elválasztó diéta lényege, hogy reggelire gyümölcsöt kell enni, a nap hátralévő részében pedig vagy csak fehérje vagy csak gyümölcs vagy csak zöldség vagy csak szénhidrát. Ilyen egyszerű.

Ha nem így eszel, akkor nem ezt a diétát csinálod és kész, hanem egy másikat, nevezzük mariska diétának, tök mindegy.


Ha az a kérdés, hogy mariska diéta alatt lehet- e rántott sajtot enni, akkor a válasz igen lehet, csak akkor kevésbé fogsz fogyni. Ez is qrva egyszerű: a sajt zsíros, a panír morzsából és lisztből van, tehát hízlal. Hiába hisztizik itt a kérdező, hízlal és kész. Menj oda a tányér főlé és mondd neki, hogy "lécci, lécci, lécci, ne hízlaljál, mert nem akarom" , hátha hallgat rád az a szerencsétlen sajtdarab.

2009. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ha már a panírnál tartunk,nem mindegy,h megeszik 1 szelet rántott sajtot vagy inkább 1 szelet kenyeret,amit szintén lisztbol készítenek???? és szerinted a sajt hova tartozik? nem véletlenul a fehérjékhez, 1 kis olajba ha ki van sutve,nem fog megállni a fogyása. ezt tapasztalatból írom.
2009. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!