Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miért érzek bűntudatot minden...

Miért érzek bűntudatot minden evés után?

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdtem el a diétát és elég sikeresen fogyok. Viszont az utóbbi pár napban, minden étkezés után bűntudatot érzek, este pedig szinte ájulásig hajtom magam. (tornázok) Forduljak orvoshoz, vagy ez másnál is előfordul?
2009. márc. 30. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon nem jó :(

Nem is értelek, hisz fogysz ezzel a módszerrel, nincs miért bűntudatot érezned. Nem szabad magad ennyire belehergelned ebbe az egészbe!

Az evés az egy természetes folyamat, az ember testének szüksége van a tápanyagokra. Most diétázol, ezért kevesebbet eszel, jobban válogatsz, de enni attól még kell :)

Egy nagyon kedves ismerősömnél is így kezdődőtt, aztán a végén tiszta seb volt a teste a tornától, annyira lefogyott, hogy járni sem tudott rendesen és pszichiáterhez kellett járnia.

Vedd elejét annak, hogy a Te történeted is így végződjön. Ha pedig úgy érzed, hogy orvosi segítség kell, akkor bátran kérj segítséget, ne maradj magadra ezzel a problémával!

2009. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is bűntudatot érzek, ha eszem, Én próbálok minél kevesebbet enni, szóval nem eszem annyit, hogy majdhogynem rosszul legyek:D

Én csak hetente 3x tornázok... nem bírnám azt, hogy minden nap fussak, vagy akármi...


Nem hiszem, hogy helyes ez, hogy ájulásig terheled magad! : ( Kicsit próbálj visszafogni...


Nani

2009. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!