Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tegnap fehérje napom volt....

Tegnap fehérje napom volt. Babfozeléket etttem délben. Nem baj?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De baj, mert a bab zöldség és csak keményítő napon megengedett a főtt zöldség, de még keményítő napon se ehetnél főzeléket,:-( mert az ugye tejjel készül!!!
2009. márc. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a bab tele van keményítövel. a rántás meg zsírral meg ilyenekkel.
2009. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csak 1-2 bab volt benne.a levére gondoltam,hogy baj e.tej van benne az tudom,a babbal vétkeztem,de levével nem hiszem,mert tejes dolgokat fehérje napon lehet enni.
2009. márc. 20. 11:54
 4/10 anonim ***** válasza:

Vagyis akkor fehérje napon ettél egy zsiros rántásos tejes levet és babot.

Ebben maximum a tej volt a fehérja.

Igy akkor te nem tartod be a 90 napost, vagyis semmi értelme annak, hogy tovább is csináld, mert nem erről szól ez a fogyókúra.

Az összetevőket nagyon nehéz szétválasztani és nem is teljesen lehet még akkor sem, ha odafigyelsz és betartasz mindent. De ha nem is tartosd be, akkor meg semmi értelme nincs. Igy ez a fogyókúra nem neked való.

2009. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem azért,de én képes voltam 2 hét alatt 6kg-t fogyni.szóval nem nekem való?soknál olvastam,h 1 hónap alatt adnak le ezzel a diétával.lehet tegnap vétkeztem,mert megettem negyed tányérnyi fozeléket,de attól még nem kellene ennyire bunkónak lenni,mert azt hittem,h keveset lehet enni ilyet is,de most már tudom,h nem.
2009. márc. 20. 12:57
 6/10 A kérdező kommentje:
ja,és most tartok a 3. hétnél.kíváncsi lennék,h te 2 hét alatt mennyit adtál le.habár akármit lehet írni.senki se ellenorzi,de én tényleg annyit adtam le.
2009. márc. 20. 12:59
 7/10 anonim válasza:
De igenis lehet enni babfőzeléket ha szereted, csak nem fehérje, hanem keményitőnapon. Persze nem tejesen, vagy tejfölösen. Sűriteni sem rántással, hanem étkezési keményitővel, vagy saját magával pépesitve. Úgy is fincsi.
2009. márc. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én két hét alatt maximum 2 kilót szeretnék fogyni, ha szükségem lenne rá. Ugyanis a heti fél-egy kiló a normális és egészséges fogyás.
2009. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az lehet,h az a normális fogyás,de nem tehetek róla,ha 2 hét alatt 6 kg-t fogytam.és orulok is neki,h sikerult ennyit fogynom,mert legalább látom,h van értelme az egésznek.és nem én vagyok az egyetlen,aki ennyit fogyott 2 hét alatt,mert az egyik ismerosom valamivel tobbet fogyott az elso hetekben,és nem is szedte vissza azóta se.
2009. márc. 21. 20:22
 10/10 anonim ***** válasza:
neked aztán mind1 miteszel :DD
2009. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!