Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 23. napnál tartok a 90 naposba...

23. napnál tartok a 90 naposban. Az a problémám, hogy először tudtam tartani hogy az adott napon csak azt eszem amit lehet, de mostanában azt vettem észre hogy nem bírom megállni, és eszek belőle. Ha nem is olyan sokat de eszek. Miért van?

Figyelt kérdés
és gondolom ezzel felborul a diéta rendje.71kg-ról kezdtem, az is a problémám hogy reggel 66kg vagyok de később már 67 ez is idegesít. Tudom hogy nem kellene mindig a mérleget néznem, de érdekel hogy mennyit mutat. Van valami módszer arra hogy kibírjam hogy ne egyek abból amiből nem szabad? Csak normális válaszokat várok. Köszi
2009. márc. 13. 16:10
 1/4 A kérdező kommentje:

szerintem egész jó idáig az 4-5kg.

De félek,hogy mert bűnöztem megáll a fogyásom.Ma van keményítő napom...ettem 2-3 kanál nokedlit (nem bírtam ki,mert friss volt és úgy imádom a legjobban) lencse leves volt az ebédem,meg paprikás krumpli (csak krumpli)

Ja,és valahol itt azt olvastam hogy napi 5-6szor kell enni.Ezt sem tudom mostanában tartani,mert ha nem vagyok éhes nem akarok csak azért enni,hogy meglegyen a napi 5-6szori kajálás.

2009. márc. 13. 16:53
 2/4 anonim ***** válasza:

először is! te is tudod, hogy nem lehet mindennap méregetni magad, mert begolyózol, hogy egyszer ennyi, egyszer annyi kilo vagy. minden héten egyszer állj mérlegre, reggel nagywc után. nyilván akkor vagy több, mikor eszel, reggel kevesebb, szóval ez ne aggasszon.én délbe még a 60at suroltam alulrol, most hogy vacsiztam 61 lettem. de tudom hogy holnap reggel már 59,99999 leszek!:) egyébként én se birom megállni sokszor, hogy ne csipegessek ebből abbol. ha nem drasztikus mértékben akarsz fogyni, akkor nyilván nem gond, persze a fogyás se megy majd olyan gyorsan. gyüminapon én is mindig lopok egy harapás husit, és semmi bajom nem lesz tőle. egyébként meg 100%osan nem lehet szétválasztani a dolgokat, egy kicsi ugyis lesz benne vmiből, amiből nem kéne. a szervezetnek egyébként is szüksége van arra, hogy minden nap mindenből legyen, én ezzel nyugtatom magam! de azért ne ess tulzásokba, de tudd hogy nem csak te esel bűnbe! ha lelkiismeret-furdalásod van a dologtol, másnap mozogj többet! és sok mentes ásvviz!:)

üdv!

2009. márc. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van családod, nem tudod megállni. Én rendesen főzök a férjemnek, de világéletemben megkóstoltam az ételt, mikor készítettem, most is megkóstolom. Ha bűnbe estél, előfordul, nosza neki, két dolgot tehetsz:

1. Arra figyelj, hogy ha olyat szemezgetsz, ami nem arra a napra való, előtte és utána 1 órát ne egyél mást, hogy le tudjon bomlani.


2. Ha ennyire nem bírod, valószínűleg kevesebbet eszel, mint a szervezeted kívánná. Iktasd ki a gyümölcsnapot. Lehet, hogy le fogtok pontozni, de én szépen fogyok, ahogy elterveztem, pedig nem tartok (nem birok, pusztulok el az éhségtől) sem gyümölcsnapot, sem pedig víznapot

2009. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

így hogy nem tartassz gyümi napot meg víz napot,mennyit fogytál?és mennyi idő alatt?


köszi a válaszokat

2009. márc. 20. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!