Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit ehetek keményítő napon,...

Mit ehetek keményítő napon, ha egész nap suliban vagyok? Azt tudom, hogy délelőtt gyümi, de ha 6ig vagyok? (fősulira járok)

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 10:14
 1/3 anonim válasza:
100%

Mindenféle főtt zöldség, keverve rizzsel, de találsz nagyon jó recepteket a mindmegette.hu oldalon. Ezen kivül friss salátát bármikor ehetsz, este jobb is a nyers saláta, kevésbé terheli a gyomrot. Este még (éhgyomorra esetleg belefér egy banán, ha nagyon nem birod), én nagyon édesszájú vagyok és ez feldob.

Üdv

2009. márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszeru egy borsofozeleket ,vagy paszulyfozeleket par perc alatt elkesziteni.Ha esetleg nem tudod a modjat valaszolj es en megirom.Ez mind kemenyito ...no meg a krumpli..elkeszites kb. (kezdonek)20 perc.
2009. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
egyé meg egy kiló kenyeret és olyan keményet szarsz, hogy koppanni fog a vécé alján
2009. okt. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!