Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Baj ha gyümölcsnapon nem...

Baj ha gyümölcsnapon nem eszem semmit?

Figyelt kérdés
36. napon tartok a diétában, de annyira unom a gyümölcsöket(mindig is utáltam), hogy mostanra szinte már semmit nem eszem.
2009. febr. 27. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
szerintem mindenféle diétában nagy gond,hogy semmit nem eszel.
2009. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, baj! A szervezetednek mindennap szüksége van energiára, illetve a gyümölcsökben található vitaminokra, ásványi anyagokra. Én is végig csináltam a diétát, a gyümölcsnap egy idő után rémálom volt, pedig én egyébként szeretem. Tudom, hogy nem olcsó mulatság, de próbálj meg mindig másfajta gyümölcsöt enni, készíts belőle salátát, turmixot, én időnként megengedtem magamnak a gyümölcslevest is, egy egészen pici tejszínnel, édesítővel.

Sok sikert!

2009. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, baj, mert a diéta úgy van összeállítva, hogy a gyümölcsök jótékony, tisztító hatásukat kifejtsék a gyümölcsnapokon. Egyébként ha nem eszel, attól csak hízni fogsz hosszabb távon, nem pedig fogyni.
2009. febr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

baj. Elég nagy. Azért gyümölcsnap, hogy egyél gyümölcsöt. Energia - vitamin - rost - tisztítószer.Míg nem volt meg a gyümölcsnap, addig nem jöhet a következő sem. Az az előző napi gyümölcsre van építve. Nem emelheted ki a diéta egy részét, tetszésed szerint. Esetleg igyál levet.

Ha nem eszel soha gyümölcsöt, nem is csoda, hogy elhíztál.

Egyed (diétán kívül) hússal, vagy sósan szószként, vagy sütiben, vagy léként.

2009. febr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szülés utáni 7,5 kilómat szerettem volna leadni, 20 nap alatt le is ment 6 kg, nem azért híztam mert nem ettem gyümölcsöket. Sajnos ilyen vagyok, tejtermékeket sem szeretem. Nálam a gyümölcsnap inkább víznap, van, hogy 3 ananászkarikát eszem, semmi mást. De 100%os gyümileveket iszom! Ez baj?
2009. febr. 28. 09:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyümölcslé megfelel.
2009. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!