Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A fogamzásgátló szedése...

A fogamzásgátló szedése mennyire befolyásolja a fogyást?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
A mai kishormontartalmúak semennyire sem, az más, hogy sokan megnyugszanak, mert elmúlik a stressz, a teherbeesés réme, és emiatt estleg hízik.
2009. febr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2009. febr. 25. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg azt mondjak, hogy bizonyos magas hormontartalmu tablettak hizast okozhatnak, vagy megnehezithetik a fogyast, de ez a mai korszeru tablettakra nem igaz altalaban.

De biztosan ez is fugg az egyen szervezetetol, a tabi fajtajatol es az eletmodtol.

A sajat tapasztalatom az, hogy nalam ilyen szempontbol a fogamzasgatlo nem befolyasol semmit. Az elmult 7 evben harom fele tabit es huvelyurut is hasznaltam (szinten hormonalis), de nem hiztam. Kozben babat vallaltunk, a terhesseg alatt hiztam rendesen, de ez mas tema.

Most mar ket honapja fogyozom, egy honapja kezdtem el ismet foggatlot szedni, a fogyasom merteke es uteme ugyanolyan, mint az elso honapban volt, nem lassult le.

2009. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nagy fogyokúrázó vagyok, fel-le.........,de amikor fogamzásgátlót szedtem,soha nem fogytam. Abba kellett hagynom és akkor ment le a kiló, igaz,hogy a bébi is beugrott. Ugyhogy utánna kezdhettem újra a fogyit,most is fogyizom lassan két hónapja a 9o-ven napossal, és három kilót fogytam az elején ,gondolom a viz volt csak.Már egyszer lefogytam vele 16 kilót,de akkor nem szedtem fogamzásgátlót!! Most épp fogamzásgátló injekciót kaptam ,és a patikus azt mondta,hogy tuti azért nem fogyok, mert mozgok is sokat és semmi. Szóval tuti,hogy befolyásolja a fogyást.
2009. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Én is lassan a 2. hónapnál tartok,és fogytam a tabletta szedése mellett,az lehet,hogy nem annyit,mint aki nem szedi.Nekem az orvos írta fel a gyógyszert az arcom miatt(elég pattanásos voltam),így hát abbahagyni nem akarom,meg persze a párkapcsolatban is jól jön.:)

A mozgás a kulcsa mindennek,amire még rá kell szánnom magam...,de jön a jó idő és előkerül az ugrálókötél.Állítólag mindenhonnan visz le.Vélemények?

2009. febr. 25. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!