Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Melyek a dieta buktatoi, csapdai?

Melyek a dieta buktatoi, csapdai?

Figyelt kérdés
Vagyis most kezdem a dietat es szeretnem ha a nehezerol irnatok.
2009. febr. 18. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

A neheze az, hogy a tested nem fogja megvárni azt, hogy minden negyedik napon kapjon csak fehérjét és szénhidrátot. Ezekre, normális mennyiségben minden áldott nap szüksége van, a helyes működéshez. Ha csak minden negyedik vagy tudomisén hányadik napon kap fehérjét, akkor azt ő igyekszik pótolni, és tudod honnan??? Az izmaidból. Ergo az izmokat lebontja, és kilóban könnyebb leszel ugyen, mert kalóriában kevés a cucc, de a hájad megmarad. Másik buktató, hogy a leadott kilókat akkor tudod megtartani, ha életed végéig így étkeznél. Az első normális kajálás után kamatostól jönnek vissza a kilók. A rendszeres csak gyümölcsevés kicsinálja majd a gyomrod, a bélflórádat teljesen elsavasítja.

Kellemes fogyókúrázást.

2009. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Én a 18.napnál járok, szerintem semmi buktatója nincs!

nekem nagyon tetszik!

Szerintem nagyon jó , az én közérzetem máris sokat javult és 2 kg-t fogytam, ami szerintem normális!

2009. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
A gyümölcsnap tényleg nem könnyű- a narancs nagyon savasít, hiába kívánom. Rájöttem, hogy mindenképp jó, ha megiszok 1 normaflor-t, attól helyreáll minden narancsozás után!
2009. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyi, nehéz hogy ki kett találni mit főzzek, hogy ne legyen unalmas, mindig ugyanaz.

Amikor leáll a fogyás (mert van amikor stagnál), akkor nem szabad elkeseredni és feladni.

2009. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

en a reggeli gyumolcsoket nem szerettem, amig el nem jott a barack szezon :)


igazabol az "alkalmak" a buktatók. nevnap, szuletesnap, leules az ismerosokkel, stb.


de ezek minden dietaban buktatók szerintem.


en minden 5. nap csinaltam viznapot, az elso heten rosszulvoltam, a masodik viznaptol mar nem. sokat kell inni nagyon, aki nem szokott, annak bizony ra kell szokni

2009. febr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!