Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Elcsabultam egy masik dieta...

Elcsabultam egy masik dieta fele, felfuggeszthetem a 90 naposat egy hetre, vagy ez tobbet art, mint hasznal?

Figyelt kérdés

Terhesseg elott 65 kg voltam a 179 cm-hez es mivel nem szeretnem az egesz nyari ruhataramat lecserelni, igy jo lenne visszaterni ehhez. Szoptatas kozben meg rakodtam ram kilok, igy 82 kg-mal vagtam bele a 90 napos dietaba, hetente 4-6 alkalommal aerobikozom (amennyit a fiam enged). Most jarok a 30. napnal es jelenleg 76,5 kg vagyok, tehat 6,5 kilot fogytam, ami tudom, hogy szep, de van egy olyan erzesem, hogy most fog a fogyas lelassulni. Meg kb 10 kilot szeretnek leadni.

Regebben csinaltam 1-2 hetig a kaposztaleves dietat, es barmilyen hulyen hangzik, nekem tetszett. Akkor a gyors fogyas volt vele a cel nyaralas elott, most meg az lenne, hogy a lelassult 90 naposat meglenditsem.

Mit gondoltok? Van ertelme, segitene, vagy inkabb maradjak az eredetinel?


2009. jan. 27. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Részemről mindkettő értelmetlen.

Nem mindig nyárra kell lefogyni hanem egészséges életmóddal véglegesen és azt megtartani.

2009. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves Tigi!

Irtam en valahol, hogy nyarra akarok lefogyni? Pontositok. Azt, hogy kifejezetten csak erre a nyarra szeretnem visszanyerni az alakomat?

Nem hiszem, hogy irtam, de csak neked, hogy tisztan lass: a kovetkezo babaig szeretnem visszaszerezni a regi sulyom, hogy a mar meglevo es jol mukodo ruhataramat ismet hasznalhassam.

Gondolkodtam, hogy a kerdes kiirashoz odabiggyesztem, hogy Tigi felhasznalo (elore kiszamithato) valaszara nem tartok igenyt, de nem akartam diszkriminativ lenni.

Azert koszonom a valaszod, kedves vagy, hogy benezel a 90 napos temakorbe akkor is, ha hanyingered van a tematol.

2009. jan. 27. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Maradj az eredetinél, de bioboltokban kapható céklalé illetve káposztalé, amit nyugodtan fogyaszhatsz, de mellette tartsd a 90 naposat. Ha abbahagyod, akkor újra kell kezdened az egészet.

Gyorsíthatod még teákkal, Mecsek fogyi teát írták mások, illetve Szűzteát, tiszító teákat, zöldteát.

Gratulálok a babóhoz!:)

2009. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!