Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Sokan mondják, hogy a "90...

Sokan mondják, hogy a "90 napos diétának nincs értelme" ugye nincs igazuk?

Figyelt kérdés
Tényleg visszajönnek a leadott kilók? Nagyon megterhelő a diéta? miért nem válik be? eddig annyira jó hangzott, de mineki azt mondja akit kérdeztem: HÜLYESÉG!!!! 15 kilotol akarok megszabdulni, nincs rajtam nagy felesleg de így érezném magam boldogbnak! Nekem bevaálna?
2008. dec. 16. 19:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szerettem a 90 napost. Tetszettek az új ízek, és a rendszeresség, és hogy nem kellett azon gondolkodnom, hogy mit főzzek, mit egyek. Nekem pár kiló visszajött a leadottból, de így télen mindig is többet mutatott a mérlegem, amit nyárra ledolgozok, meg akkor eleve nem eszik annyit az ember a meleg miatt.

Szerintem egy próbát megér, még mindig jobb, mint az Atkins, azt én semmi pénzért nem csinálnám. A 2 hét alatt lefogyok 10 kg-ot!-ban meg nem hiszek. Az tényleg többet árt, mint használ.

És ha a diéta után is mindenből csak mértékkel eszel, és mozogsz, akkor nem fogsz visszahízni. De ez mondjuk minden más diéta után is így van.

2008. dec. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
és akiknek "csak egy kicsit" kell fogyni azoknak jó?
2008. dec. 19. 17:22
 13/17 anonim ***** válasza:

A kérdésedben eredetileg 15 kg-ot írtál, ami szerintem nem kevés...

Én 9 kg-ot fogytam a kúra alatt, ehettem volna kevesebbet is, akkor valószínűleg több is lemegy, de nekem ennyi is megfelelt.

Szerintem neked is beválhat, ha ennyit akarsz leadni.

Ami fontos, h ha belekezdtél, és közben megáll a fogyás, ne ijedj meg, a szervezeted ugyanis próbál alkalmazkodni az új étrendhez. Ha szépen tovább folytatod, újra beindul a fogyás. (ezt csak jó tanácsként írtam le, mert ezen az oldalon is sok kétségbeesett hozzászóló van, ezzel kapcsolatban.)

Sok sikert, és kitartást, ha elkezded!

Üdv.

2008. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!!! EL FOGOM KEZDENI
2008. dec. 20. 18:29
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem 15 kiló simán leadható ezzel a diétával. Persze ha utána valaki megkönnyebbülten neki áll zabálni, az ne várjon nagy csodákat. El kell kezdeni mellette mozogni, tornázni, kocogni, vagy bármit ami jól esik, és a diéta után is figyelni kell mit mikor és mivel fogyaszt az ember. Barátnőm ezt a diétát csinálja két hónapja, és tényleg normálisan, nem lett zugevő :) 10 kilót fogyott már, és még majdnem egy teljes hónapja van (a sors idióta fintora hogy a karácsonyi nagy kajákból sem ehet nagyon). Szerintem nem hülyeség, csak utána ésszel kell váltani, nem szabad vissza esni, az "előző életbe".
2008. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én nemrég olvastam valahol erről 1 cikket, ahol azt írták, h tényleg nincs értelme, mert nem zsírt fogysz, hanem pl. izmot.

Azt a cikket sajnos nem találom, de itt egy másik link: [link]

2008. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Azok akik azt mondják, hogy a "90 napos diétának nincs értelme" és "minden diéta hülyeség"..... stb.. Valószínű, hogy nem próbálták még ki ezt a hatásos módszert.

A nővérem kezdte el a diétát és úgy fogyott 15 kg-t, hogy nem volt ideje végig csinálni, mert közben várandós lett.

Az egyik barátnőm édesanyja több, mint 20 kg-t fogyott le és még egy sem jött vissza neki, de a reggelije még mindig gyümölcs.


iti

2009. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!