Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Véleményetek szerint helyesen...

Véleményetek szerint helyesen táplálkoztam ma?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem a 90 napos diétát. Ma volt a keményítő napom és fél 12-ig ettem 2 db mandarint meg egy almát, majd 12-kor meg egy mekis shake salátát öntettel. Majd olyan fél 6 felé csináltam magamnak salátát, paradicsomból, uborkából, retekből, hagymából és főtt krumpliból megszórtam bazsalikommal és borssal.

Ja és ásványvizet ittam.


2008. dec. 3. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
nem mondom, hogy nagyon vétkeztél, de nem is helyes, mert elvileg a friss zöldségeket, így a saláta is mind a fehérje naphoz tartoznak...keményítő napom, főzeléket, krumplit, rizst, és minden féle főtt, sült zöldséget lehet enni. a frissel sem vétkeztél akkorát szerintem, de ha pontosan be akarod tartani, akkor azt a husok mellé eszed.
2008. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igazán keményitő naposan étkeztél. A saláta öntet fehérje napra való. Friss salátát minden napra lehet enni.

Keményitő napon egyél krumplit, rizst pl.

Krumplifőzelék vagy lecsó rizzsel az jó.

Egyébként ennyi kaja kevés is. Egész délelöttre nem elég két mandarin és egy alma. A mekis saláta nem épp diétás, az öntet pláne nem.

Egyszóval az én véleményem szerint a 90 napos diétának nem megfelelően étkeztél ma.

2008. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt javasolnám, hogy keményítő-napon inkább főzelékezz, szinte bármilyen főzeléket ehetsz (kivéve olyat, amihez tej kell, pl spenót), csak ne liszttel rántsd be a főzeléket. Lehet kapni háztartási keményítőt, nekem az bevált, és így még picit sem vétkezel ( a liszt használata ugyanis nem igazán diéta-kompatibilis, hacsak nem a szénhidrát-napról beszélünk). Ha pedig olyan főzeléket készítesz, amihez esetleg cukor is kellhet ( nálunk ilyen pl. a paradicsomos káposzta és a borsófőzelék), akkor cukor helyett édesítőszert használj. Sok sikert és kitartást a diétádhoz! :)
2008. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!