Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ma helyesen táplálkoztam? A...

Ma helyesen táplálkoztam? A csípőmről szeretnék fogyni és visszább vettem az étkezési szokásomból.

Figyelt kérdés

9-00kor egy péksüteményt tejjel

12-00kor 2-3dl húslevest + saláta

16-00kor felső alsó aránylag kicsi csirkecomb+kevés törtkrumpli+saláta

este 19-00 kor ehetek egy almát még?


2011. márc. 8. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

hát ha most nagyon kötekedő szeretnék lenni akkor nem, ez nem volt sok de valahogy sztem nem jó

reggeli péksütit-na azt egyből kihagynám helyette zbpelyhet ennék tejjel, gyümölccsel, vagy teljes kiőrlésű kenyérből csinálnék szendvicset sovány sajt/felvágott/tojás és zöldségek

9 és 12 óra között tuti ettem volna egy almát, narancsot, kiwit stb..

húsleves saláta oké

16kor sztem teljesen jó, főleg ha a krumpli főzve volt, és nem volt vaj/tejszín belekeverve

vacsorára egyél még salátát hússal, tojással, hallal, túró, kefír, joghurt és az almát meg edd meg 6 óra felé

2011. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszike:)
2011. márc. 8. 16:11
 3/3 Olga néni ***** válasza:
Csípőtorna is segíthet, nem nehéz. Seprűnyél a hátunk mögé, a deréknál, karunkkal a két könyökhajlatnál odahúzni, és forogni jobbra - balra, ami belefér. Könnyű, nem megterhelő, hatásos.
2011. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!