Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy vészeljem át a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vészeljem át a következő időszakot?

Figyelt kérdés

Előre kérek mindenkit, ne oltsatok le, nagyon el vagyok így is kenődve.

2és fél éve vagyunk együtt, van egy kisbabánk. Nagyon boldogok voltunk, aztán megjött párom ítélete egy majd 5éves szabálysértési ügyben, ami amúgy röhej: 6hó letöltendő. Ezen nagyon kikészültünk, nem akartunk hinni a fülünknek, ő nagyon megváltozott, iszonyúan befordult, nagyon sokat járt el a barátokkal. Ez eleinte nagyon rosszul esett, de beletörődtem, már nem cseszegettem érte. Erre hétfő este elém állt, hogy mivel már bármikor jöhet a behívó, pár héten belül, elmegy egy barátjához, mert nem innen akar bemenni, mert biztos mégjobban össze lenne törve, így szokja, hogy külön vagyunk. Sírtam, de elfogadtam. Azt mondta, addig is jön, segít (műtétek előtt vagyok) nem hagy cserben. Kedden összecsomagoltunk pár cuccot neki, elment, később még beszéltünk, mondtam h ügyes legyen(sose kellett magáról gondoskodnia). Ma reggeltől délutánig ki volt kapcsolva, 4óta be van de nem veszi fel, se nekem se a barátainak. Nagyon készvagyok, úgy érzem nem fogom kibírni, nem tudom miért nem beszél senkivel, de már most összetörtem,mi lesz így hónapokig? A picivel hogy bírjuk ki nélküle? Tudom önző vagyok, neki nehezebb lesz... De majd megszakad a szívem. Olyan egyedül vagyok, család barátok amúgy is szegényes létszámban vannak, és nem nagyon vigasztalnak. Hogy megélni hogy fogunk azon el se kezdtem még görcsölni. Mondjatok valami okosat.


2010. júl. 1. 01:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez a kapcsolat szerintem már nem kapcsolat. Te is tudod vagy érzed, hogy bármi akadály jön (bármi!!) azt nyilván együtt meg kell oldani. Én nem értem egyáltalán, hogy mi volt az indíték, ami miatt elköltözött, az, hogy ne tőletek induljon, az nem indok. Sajnálom, hogy nem működik a kommunikáció... :( Kitartást és gondolj a pici babusodra, adja neked Ő a kitartást!
2010. júl. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon nehéz helyzet lehet, ezt elhiszem..de a börtönök annyira nem kemények, bemehetsz majd hozzá meglátogatni, tarthatjátok egymásban a lelket..és fél év nem olyan nagy idő.Kitartás!

2010. júl. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én nem érzem úgy, hogy ettől vége lenne, mert amúgy nagyon jól kijövünk, szeret minket és részben meg is értem, hogy még nehezebb lenne, hogy egyik este még velünk aludt el másnap meg 10vadállattal összezárva. meg úgy szó szerint nem költözött, néhány ruhát meg tisztálkodószereket vitt csak át. de én beleőrülök ebbe szívem szerint elmennék vhova tombolni vagy nemtom, de hát itt a kicsi :S sajnos nem erősít, inkább még nehezebbnek érzem, ha belegondolok, hogy erősnek kell tűnnöm, mikor olyan vagyok, mint a mosott sz.r
2010. júl. 1. 01:54
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, annyi szörnyűséget hallani, de én is reménykedek,hogy mégsem gyilkosokkal meg terroristákkal lesz egy helyen
2010. júl. 1. 01:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Ha téged nem zavar ez az elcuccolás, akkor minket sem! :D Inkább kívülállóként furcsa... Amúgy félév nem nagy idő ilyen szempontból, nekem anyum ült egy kicsit, ittas vezetésért. :D Nem halt bele. :) És nem vagyunk cigók, ez megesik. :)
2010. júl. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
elhiszem, hogy így furán hangzik, és amúgy mi sem vagyunk azok. és végülis nem nagy idő, de nem tudok nélküle aludni, 3óra és kel a gyerek, én meg másodszor kapcsolom vissza a monitort mert csak forgolódok. ez volt akkor is, ha 48ozott, vagy kórházba voltam, vagy el kellett utaznia nagyijának segíteni, 1-2 órákat aludtam, az utóbbi esetben 10napig. ha nem lenne a kicsi akkor persze altató és ennyi, vagy -felejtenék- valahol.
2010. júl. 1. 02:33
 7/9 anonim ***** válasza:
A börtönök nem annyira durvák, mint a filmekben, sőt. Nem fogják bántani, és semmi baja nem lesz. Sok ember elmegy fél évre külföldre dolgozni, mindent ki lehet bírni, ha szerelem van. Viszont aggasztó, hogy nem tudja veled ezt a problémát megosztani, és elköltözött. Kizár benneteket ebből, ami nem jó. Pont most kéne mindent megbeszélni, mi legyen hogy legyen a fél év alatt. és úgy kezeli a problémáit, hogy nem veletek van, hanem eljár a haverokkal?? Azért ez érdekes, és bármi gond jön majd az életben, így fogja kezelni. ne hagyd ezt, igenis menjen haza, ne járkáljon el addig sem, amíg be kell mennie. legyen férfi, ne fusson el a problémái elől!
2010. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem próbáltatok fellebbezni az ítélet ellen? Csak így ennyiben hagytátok az egészet?:S
2010. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem lehet mit tenni, arra hivatkoztak h nem volt a lakcímén, hiába ment papír, ami igaz de a családja igen. más ügyben idézték tanúnak érdekes akkor megkapta a papírt...
2010. júl. 2. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!