Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van olyan elvált aki később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan elvált aki később elhamarkodottnak tartotta a döntését?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 05:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Most válok, bár egy éve gondolkodom rajta! Egy év múlva megmondom, megbántam e!
2010. jún. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokan megbánják,de ezt még maguknak sem vallják be. Itt pedig biztosan nem.
2010. jún. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem áprilisban mondták ki a válásomat, és nem bántam meg, csak azt, hogy 2 év esélyt adtam a kapcsolatunk rendbetételére 1 év helyett, ugyanis így hiába váltunk közös megegyezéssel valahogy a kapcsolata a volt férjemnek a a saját 4 éves fiával nem alakul vmi túl fényesen, pedig nincs korlátozva a láthatása.28L
2010. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én idén májusában váltam el de nem bántam meg! Mert azóta mintha kicseréltek volna! Ezt mondják és én is így érzem!
2010. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az egyik rokonomat 3 éve úgy ismertem meg, mint egy lepukkant, szőke (nem kicsinyítésnek, csak később más lesz), tipikus anyuka, aki sehova sem jár, vagy ha igen, azt is mackónadrágba és stb. tavaly vált el a férjétől, azóta lefogyott 25 kilót, befestette a haját, és inkább nézném egy 25 éves jól kereső üzletasszonynak, mint egy 33 éves kétgyerekes anyukának. Ő nem bánta meg a döntését, nem is hamarkodta el, és már új párt is talált magának :)
2010. jún. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!