Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Maradhatnak e velem továbbra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradhatnak e velem továbbra is a gyerekeim?

Figyelt kérdés
A gyerekekkel 1,5 éve külön költöztem, van rendes munkám, jövedelmem. Tanukihallgatás volt, hogy én teremtettem elő a nagyobb részt és én foglalkoztam velük többet. A másik félnek semmi jövedelme nincs 3évre visszamenően kell majd bemutatni jöv.igazolást. A gyerekeket és minket még pszichológus meghallgat de utána már ítélet lesz. Különélés alatt semmit nem fizet a másik fél. Bizhatok benne h nekem ítélik? A gyerekek velem szeretnének maradni, nem kicsik annyira.
2017. máj. 25. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Ha te vagy a no, akkor 100% + a leirt tenyek is ezt adjak. Ha te vagy a ferfi akkor meg mindig 50-50, mert az anyagiak hatterbe szorulnak az anyaval szemben.
2017. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van esélyed férfiként is, de ne tántorítson el, ha első fokon még nem nyersz, másodfokon jó aránnyal viszik haza már férfiak is a gyerekeket. De leírás alapján én nem aggódnék, remélem, hogy korrektek lesznek.
2017. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy dolog kérdőjeles, a másik fél a volt exét kérte fel tanunak, akit amúgy sok éve, még mielőtt mi megismerkedtünk, otthagyott...nem igazán tudom, hogy tud tanuskodni olyan, aki alig látott bele az életünkbe és a másik fél konkrétan soha nem beszélt a magánéletéről, tehát alapvető részleteket nem tud.

Mindegy, nem agyalom túl, mert a pszichológus előtt is sok minden ki fog derülni....

2017. máj. 25. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom Te vagy az APA......

Nem akarlak elkeseríteni, de ha nem tudod bizonyítani, hogy az anyjuk képtelen megfelelően eltartani magát és a gyerekeket és nincs megfelelő jövedelme ennek finanszírozásához, akkor szinte semmi esélyed sincs, csak fizetheted a perköltséget, pszichológusi szakvélemény ide vagy oda. A magyar jogrend az Anyáknál való elhelyezést preferálja és ha nincs közös megegyezés, akkor szinte borítékolható a kizárólagos gyerekfelügyeletet is. A gyerek véleményét 14 éves korig nemigen veszik figyelembe, utána már dönthet arról melyik szülőnél szeretne élni.

Mondjuk azt a bíróságnak illene figyelembe venni, hogy 1,5 éve Te vagy a család fenntartó....

2017. máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az anya vagyok bármilyen meglepő , szándékosan nem írtam először.

Az apa utólagosan felkérte az exfeleségét tanunak (akit anno 3 gyerekkel hagyott ott egy nő miatt, NEM én voltam az ok), aki berágott rám hogy egy levelünket mint bizonyíték beadtam a bíróságra...tudni kell, h amikor mi összejöttünk éveken át azt hallgattam h az exfeleség nem adja oda neki a gyerekeket meg nem foglalkozik velük - most hirtelen mitől érzi hogy annyira jó apa lenne a volt férje 64 évesen? Nincs jövedelme semmi, meg is mobdta, jegyzőkonyvben van...bizonyítékot SEMMIT se tudott felmutatni ellenem pedig én kértem mutassa be, mikor " szidalmaztam" valaha is.... persze nem tudja mert soha nem tettem ilyet.

2017. máj. 26. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!