Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » DNS tesztekröl vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DNS tesztekröl vélemények?

Figyelt kérdés
Eljött az idő hogy dns tesztet csináltassak, bár megcsalt a nejem, tehát részemröl indokolt a dolog (persze az is biztos hogy balhézni fog,nem értem mért ha nincs oka félni) Két céget néztem ki az egyik olcsobb (nem tudom miért, mi lehet a külömbség) Véleményeket várok, itt a két link: [link] ,a másik az olcsobb: [link]
2010. máj. 13. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az olcsóbb most akciós

kisebb haszonnal dolgozik

2010. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben felhívnám mindkét céget és megkérdezném, hogy mit tartalmaz az ár. Az első linken jó részletesen leírja, hogy mi van és mi nincs benne és milyen felárak vannak. A második eléggé homályos, viszont ha megkérdezed őket, akkor nem csalódhatsz a fizetésnél. (Az első az Áfát nem tartalmazza, nem tudom, láttad-e...) Sok szerencsét!
2010. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szervusz! Érdeklődj! Mindkét cég kínál valamit, de soha sem lehet tudni milyen plusz költségek adódnak. Számomra az általad elsőként belinkelt cég szimpatikusabb.

Sok sikert! :)

2010. máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy én a szkeptikus kivételek közé számítok, de nem bízom 100 %-ban a DNS tesztekben. Minden gyermeknek apja kell, hogy legyen és ez az elv érvényesül. Mindemellett a tudományt nem vitatom, mégis vannak fenntartásaim.
2010. máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Szia! Nekem a genetech szimpatikusabb, viszont én úgy tudom, hogy ezeket az eredményeket a bíróság nem fogadja el, ahhoz hivatalból kell kezdeményezni az eljárást.

Remélem, kiderül az igazság, drukkolok neked, és bár nő vagyok, mégis azt mondom, hogy alapvetően el kellene végezni ezt a tesztet minden gyermeknél, mert nagyon sok férfi tévedésben van... :( Nem értek egyet azzal, hogy fel kell nevelnie csak azért, mert éppen mellette született.

Nekünk 1 lányunk van, de ha a férjem kérné a tesztet, állnék elébe. Akinek vaj van a fején, az persze ágál ez ellen.

2010. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utsó előtti, nem is kell 100%ban bízni. A DNS teszt is csak 99,9 %ban mondja meg az eredményt.
2010. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak nem szeretnék abba a hibába esni hogy a drágább a jobb, hisz mégis csak 40ezret sporolna az ember, és manapság az nem kis pénz, különben emellett kutakodom a neten hogy melyiket ajánlják. Ja és irtam egy emailt az olcsobnak és elfogadják a biróságon az eredmény, ha csak az anyuka esetleg nem akar akadékoskodni, de mivel a perköltség a vesztesé, igy nem hinném hogy szeretné fizetni az esetleges dns teszt megismétlését. Köszi a válaszokat és a bátoritást.
2010. máj. 13. 10:33
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
10.32-es! Oké, oké! De akkor kié a gyerek a 0.1 %-ban? Ki vállalja így? A legjobb szívű fickó, vagy akire rá lehet kenni?
2010. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted, hogy a teszt mellett döntöttél! A gyereknek is sokkal jobb lesz így, mintha később derülne ki és a gyerekkel való kapcsolatodra sem nyomra rá a bélyegét a bizonytalanság, hogy vajon a tiéd-e. Én is arra voksolok, hogy kérdezd meg mindkét céget, hogy mit tartalmaz az ár. Amúgy az nagyon sokat nyom a latba az első mellett, hogy részletesen leírja a vizsgálatokat.
2010. máj. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!