Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Ha én adom be a válást, közös megegyezés nélkül és nem tudok megjelenni a tárgyaláson akkor is elválasztanak bennünket?
Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 16:08
1/10 anonim válasza:
ba$$zus ha csinálsz valamit akkor rendesen csináld...kérd ugy a szabidat vagy probáld meg elintézni hogy eltudj menni
3/10 anonim válasza:
Semmiképpen sem fognak elválasztani. Egyébként meg nem értem, miért nem vagy képes felszabadítani magad arra az egy napra... Főleg, ha te vagy a felperes!
4/10 anonim válasza:
Nem mondják ki a válást! Azért nem mert a bíró,úgy veszi ha nem vagy jelen a tárgyaláson. Hogy nem akarsz elválni, és ezért el sem kezdi a tárgyalást! És ha jelen vagy akkor se biztos, hogy kimondják mert nincs közös megegyezés, és ha nincs meg kettőtök között akkor akár évekig is pereskedhetek!
5/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!
Azért kérdezem mert Németországban élek,és nem tudok utazni mert kismama vagyok.Nem utazhatok a veszélyeztetett terhességem miatt.Nem váltam még el soha és nem vagyok ismerős ebben a témában, azért is kérdeztem.Akkor megpróbálok ügyvédet fogadni.
2010. ápr. 16. 20:20
6/10 anonim válasza:
Az első tárgyalásra el kell menned. a többire nem.
7/10 anonim válasza:
mindenképpen fogadj ügyvédet. ha nem válsz el mire a gyerek megszületik, a férjed nevére fogják anyakönyvezni a picit.
8/10 anonim válasza:
Utolsónak: amúgy is. A válás kimondása után még 300 napig a volt férj nevére anyakönyveznek, kivéve, ha azóta az anya újra férjhez ment, vagy apasági elismerő nyilatkozatott tett a gyerek apja.
9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 17. 13:29
10/10 anonim válasza:
Kedves Kérdező,
az első tárgyaláson akkor is személyesen meg kell jelenned, ha ügyvéded van, ez elkerülhetetlen.
egy ügyvéd
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!