Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ismeretségi körömben sorra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretségi körömben sorra válnak el fiatal (2-3 éves) házasok. Akár kicsi gyerekkel is. Miért van ez?

Figyelt kérdés

úgy érzem, ez általános jelenség, de vajon mi lehet a kiváltója, hogy ilyen sokan, ilyen rövid idő után válunk?


én eddig boldog házasságban élek, de bevallom, megingok, amiatt, amit látok magam körül. nyomasztó ez így is, hogy csak külső szemlélő vagyok


2010. ápr. 12. 15:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

18:29 voltam

Tisztelet a kivételnek.


De aki lepontoz, tegye, az nem kivétel:D

2010. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
18.26-os: bocs, hogy közbeszólok, de te nem azért váltál el, mert a feleséged ilyen vagy olyan, hanem azért mert már az elejétől fogva ÁTVERTED. Csak ő erre túl későn jött rá. Milyen szemét ember az, aki csak azért van együtt valakivel már az elejétől fogva, mert "jó lesz egy darabig"? Átverted, kijátszottad, szórakoztál az érzéseivel és az életével (elvégre ő lett egyedülálló anya miattad, hidd el, ez sokkal de sokkal keményebb szerep, mint siránkozó elvált férjnek lenni), arra használtad, hogy valaki kielégítse az igényeidet, aztán gondoltad, ha találsz jobbat, eldobod majd, mint egy használt papírzsebkendőt. Te mit szólnál hozzá, ha valaki így viselkedett volna veled? Ugye még nem gondoltál bele a nagy önsajnálat közepette? Szerinted neki nem lett volna meg a joga hozzá, hogy olyantól legyen gyereke, aki tényleg szereti őt és nemcsak egy tárgynak használja? Az olyanok mint te, aztán nagyon tudják hibáztatni a másikat utólag, meg sajnáltatni magukat. Az utánad következő válaszadó tökéletesen jellemezte a fajtádat.
2010. ápr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A fő ok az, hogy a család, mint olyan, nem az őt megillető helyet foglalja el a mai társadalomban. nem a gazdasági válság a fő probléma a világban, hanem "csak" egy hozadéka az erkölcsi és morális mélypontnak. A fő ok: a mélypont, ami csak lejjebb kúszik, fölfelé biztosan nem....
2010. ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Válás előtt állok. Elolvastam az előző válaszokat, sok igazság és féligazság rejlik bennük. Nálam sok-sok év telt el mire eldöntöttem. Nem kellene általánosítani. Mindig az adott helyzet és a benne élők tűrésküszöbe dönti el a végkimenetelt. Hibáztatni pedig végképp felesleges. Az hogy ide jutottunk, ugyanannyira az én felelősségem is, mint az övé. Egyetlen dolog van, amiről nem volt szó. A gyerekeknek mutatott példáról. Ha már követendőt nem tudsz mutatni, akkor kutya kötelességed őszintén, a másik felet tiszteletben tartva a gyerek korának megfelelően megnyugtató magyarázatot- válaszokat adni. Ez az egyetlen esély arra, hogy később ők felnőve ne termeljék újra a sikertelen kapcsolatokat.
2010. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!