Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nők, akik egyedül maradtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik egyedül maradtatok egy kertes házban, mintent meg tudtok csinálni? Nem féltek egyedül?

Figyelt kérdés
Az udvar,kert rendbentartása?ha pl vmi elromlik mindig szakemberrel csináltatjátok?tudjátok fizetni a rezsit,egyéb költségeket?
2016. máj. 5. 17:16
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nagyon sok idős nénit ismerek aki egyedül maradt egy kertes házba, többek között a mamámat és dédimet. Mondjuk a dédimnek a papám mindig segített, ha kellet.

De amúgy nagyon jól elboldogultak mindig is egyedül évtizedekig is, pedig már idősek voltak.

2016. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Remekül megoldok mindent. 14 évem volt hogy megtanuljak mindent, az exférjem nem sokat csinált otthon.

Van amihez szakít hívok, de ez nem gáz. :)

Spórolós vagyok, a rezsi nem gond. Van két kutya, nem félek. Féljen aki be akar jönni. :)

2016. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Éltem egyedül kertes házban itthon is külföldön is. Sose féltem. Barkácsolásban jó vagyok persze a villamos ill vízi dolgokban szakit hívok ha komolyabb a dolog mint egy villanykörte betekerés vagy pl mint egy szifoncsere. Számítógépekbe, hangosításba jó vagyok. Abban nincs szükségem segítségre.

Tesóm sérve miatt otthon is enyém volt a favágás és társai. Most sem gond bár nem szorulok rá, szívesen tevékenykedem a szabadba. Mivel párom később végez gyakrabban dolgozom a háztartásban mint ő.

2016. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen. nem.
2016. máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En magamnak vettem kertteshazat valas utan. A kert kicsi, keves fu, viragok, konnyu. A tujakat en tisztitom, fureszelem, ha kell elszaradt agat levagni. Bent butort szerelek ossze, amit csavarozni, ragasztani, kalapalni kell vagy festeni, megcsinalom. Amigez hivok: teto, viz, villany. Amit meg akarok tanulni, az a falfuras. Ha nagyobb targyat mozgatni kell, es nem birom, pl butor, huto, stb, az nagyon idegesit, mert ahhoz kit hivjak? Az ot eves fiamat vagy a hetven eves anyamat? ...
2016. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5-os vagyok ujra,

Nem felek, van riaszto, jo zar, redony, szomszedok, gazspray....

2016. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sokat elmélkedek mostanában ezen mert még nem válok,de fogok.

Fűnyírás meg izzó cserek,ilyesmi nem gond.A fát is én vágom évek,óta tüzelek,rendezem a kertet,inkább csak ilyesmiktől félek,hogy mondjuk kipucolni az ereszt,ahova nem érek fel.Bár gondolkodom rajta,hogy kerítek egy ismerőst vagy valakit,akit havonta 1 délutánra áthívok egy kis pénzért és ami ilyesmi azt megcsinálja.

2016. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyukam 10 eves ocsemmel maradt egyedul egy kertes hazban. A szomszedok es persze mi is segitunk neki ha barmi van :)
2016. máj. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!